2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yani o kadar olmayacağını az çok hepimiz biliyoruz zaten de işin şakası o kısım
Ama dediğin gibi detaylarını bende pek bilmiyorum tecrübeli annelerden öğreneceğiz artık hayırlısiyla

Doktordan çıkıp denize de gitmiş olabilir
Yok ya bodruma gitmeye cesaret edemedim iptal ettik onu yaban ellerde başka doktorlarda doğurmak istemiyorum

O bahsettiğin ağrı varya bir haftadır bende var. Sanki yatınca geçmeyen artan bir ağrı.

Bacak aramda belimde sırtımda, iyice ağırlaştım sanırım ondan

Geçmiş olsun umarım biraz daha bekler miniğin

Bende şeker dolayısı ile hep kistim. Ama geride çıkmaya başlayınca kısma olayını abartttik belki kimbilir. Şimdi tam haftasına geldi benim ki.sen dene bu dediklerimi son haftalar artık şekerden korkma. Zaten şeker çocuğun önde gitmesine sebep oluyor

Oooo bulmuştur bulmultur çokdan ama bak kaşar muz süt yarıyo bebişeee
Bakalım ben de kivi yedim umarım işe yaramistir .yarin göreceğim yarayip yaramadığını. En son 2300 dü.bakalim 2 haftada ne kadar almış bizim cimcime

Ay meyve ye hiç dayanamıyorum zaten ben suyumda fazla doktor dikkat et filan dedi ama meyveyi çok seviyorum sabah akşam meyve yiyorum
Yasak olan şeyler ne cazip geliyo ama dimi
Bakalım ben de kivi yedim umarım işe yaramistir .yarin göreceğim yarayip yaramadığını. En son 2300 dü.bakalim 2 haftada ne kadar almış bizim cimcime
Ayyyyy herseferinde cidden kiloyu merak ediyorum bende , interntten o kilodaki bebeklere bakıpp sonra ay bukadar oldumu fln diye hayal ediyom
35.haftaya kadar hızlı alıyolarmış, sonra yavaşlıyomuş galibaaa bakalım

Kızlar sıcaklarla nasıl baş ediyorsunuz bebişler doğunca daha da zor olacak. Vantilatör alsam serinletir mi acaba. Ev kira olduğu için klima taktıramayız.
Bendede vantilatör var daha açmadık büyük olanı, ama çocuk olunca , bebeği içeri koyarız biz salonda açarız durulmuyo cünkü Şimdilik el vantilatörü var küçük onunla hallediyorum

Vantilatör serinletmeye yetiyorsa ben de alayım ya Burası aşırı sıcak
Bendede vantilatör var daha açmadık büyük olanı, ama çocuk olunca , bebeği içeri koyarız biz salonda açarız durulmuyo cünkü Şimdilik el vantilatörü var küçük onunla hallediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…