2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
sancıyı hissetmezsin demek çok isterdim ama onu hissetmemek için mutant falan olmak lazim bak başlarda hissetmebilirsin ama son 2 saat hissedilmemesi bence imkansiz
Tahmin ettiğim ama istemediğim bir cevap oldu teşekkürler Türkiye ben cevabımı aldım

ben kıyafetler var, çanta da, ama ütülenip yerleştirmedim. işten eve gidesiye saat 6yı geçiyo,evde bi tane daha çocuk da var. Yoruluyorum kısacası, bu hafta sonu inşallah..
Başına geçince oluyor canım stres yapmaya gerek yokmuş bende dün gece bitirdim bugünde valiz içi düzenleyicilere koyuyorum

100 mü 100 olsa duramazsın 100le doguruyok biz

Benim kuzenim bu şekilde doğurdu çok fazla yırtığı vardı dediğin gibi bacağına kadar. 40gün neredeyse toparlanamadı. Bir sene ıkınması yasaktı düşün
bir sene ıkınması niye yasakmış ya? hani sezaryen sonrası hemen hamile kalmayın denilmesini duydum da, 1 yılda mı iyileşecekmiş perine dikişi? o zaman 1 yıl ilişki de yasak olmalı, sonuçta dikiş makattan değil vajinadan başlıyor. ilişkide de oksitosin salgılanıyor, ıkınma benzeri hareketler oluyor. bayaa tıp kitaplarına girmelik bir vaka yaşanmış olmalı.

İşte o kadar yırtılmış yani her yerinden
Bebek deşerek gelmiş anlaşılan
Bildim bileli hep öyle anlatır
eski hikayedir o dramatize etmeyi sever büyükler. annem de beni doğuruşunu bir anlatıyor ki sorma, 24 saatle başladık,artık 3 günde doğdu diyor

Senin sürecin sona gelmiş çok şükür , gayet iyi dönemdesin doğum için .

Ben 33+2’deyim ve son 2 gündür kasıklarımda sancı oluyor kısa süreli ve sanırım büyük ölçüde sancıdır bu.

Şekerim olduğu içinde diyet yapıyorum kendimce ama ister istemez ne düşüneceğimi ne yapacağımı şaşırmış haldeyim

32+1 ‘de 2.200 kg’daydı ..
Bi 10 gün sonra ne durumda olacağım kestiremiyorum ..

eski hikayedir o dramatize etmeyi sever büyükler. annem de beni doğuruşunu bir anlatıyor ki sorma, 24 saatle başladık,artık 3 günde doğdu diyor
Bilmiyorum ki işte hep öyle anlatır, sadece hatırladığım gerçekten çok zor toparladığıydı
Gerçi evet kimisi abartmayı seviyor sanki en iyi anne ödülü vericez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…