2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bilmiyorumkı doktor üstüne durmadıysa onemsızdr zaten senın sezeryanmı normalmı olcak

Yalnız bu bile iyi birşey. Ben sanki bir anda sancılar sıkalaşacak vuracak vs sanıyordum ama artana kadar insan kafasında kendini hazırlamış olur sona geliyorum diye. Son iki saati şimdilik unutalım
sancıyı hissetmezsin demek çok isterdim ama onu hissetmemek için mutant falan olmak lazim bak başlarda hissetmebilirsin ama son 2 saat hissedilmemesi bence imkansiz

Bilmiyorumkı doktor üstüne durmadıysa onemsızdr zaten senın sezeryanmı normalmı olcak
Aslında normaldi görünen ama bebek iri olarak devam ederse sezeryan olabilir dedi henüz belli değil gidişata göre yani.duraklarsa kilo alımı normal devam ederse sezeryan.

Yalnız bu bile iyi birşey. Ben sanki bir anda sancılar sıkalaşacak vuracak vs sanıyordum ama artana kadar insan kafasında kendini hazırlamış olur sona geliyorum diye. Son iki saati şimdilik unutalım
Hep bu diziler yüzünden yanlış biliyoruz herşeyi orda hamile kalır kalmaz mideleri bulanip kusuyorlar, bir anda da doguruyolar bağıra bağıra falan bunlar hep yalan

Cidden yapı meselesi

kızlar, kendimde 10 yaş küçük kardeşim var benim. bu ay mezuniyeti var, üniversiteyi bitiriyor. dün mezuniyet için beyaz gömlek kravat falan aldık, ayy nasıl yakışlıklı oldu sıpaa
2 gündür çok duygusalım yaa
Yemek yicem diye gidip dün beğendiği bi tişört vardı onu da aldım geldim. Veririm akşama, burda bir iki gün daha. Yakışıklı kuzum benim

Haayirli uğurlu olsun Maşallah

Dur kız simdi nasılsın hala hastanedemisin

Geçmiş olsun nasılsın simdi
İyiyim kızlar aslında ben kaşıntı dan gittim hastaneye ilaç alacaktım kullanıyor mı diye sormaya, nst de 60/40 sancı çıkınca Bi daha nst istedi falan bir sürü uğraştım orda.

Kan verdim idrar verdim karaciğer enzimlerine bakacak, sancı içinde sıklaşırsa gel dedi

Geçmiş olsun, iyi olmanıza sevindim

Kızlar bu hayatta ne dilediğimize dikkat etmek gerekiyormuş. Nst de hiç sancı görmedim derken sancılarım başladı. Hastaneye yatışım yapıldı. Bu gece bırdayız kasılmaları durduracaklar. Bebek önden gidiyor ama yinede bu hafta doğum istemiyolar. Hareket etmekten kaynaklı değil bu arada korkmayın sanırım enfeksiyon varmış dün gece kusma ve ishalle başladı herşey. 80 e kadar çıkıp düzenli olduğu için de yatış yaptılar. Bu arada hep merak edenler için yazıyorum kasılmayı karından hissetmeyebilirsiniz çünkü ben belden vuran regl sancıları hissettim sadece. He bir de benim gibi yapmayın hastane çantanız hazır olsun kaldım şu an böyle ortada

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…