2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bilmiyorum ki işte hep öyle anlatır, sadece hatırladığım gerçekten çok zor toparladığıydı
Gerçi evet kimisi abartmayı seviyor sanki en iyi anne ödülü vericez
Ya bazen duzensiz yırtılma olunca ağrı eşiği de düşükse zor olabiliyor. Ama bunlarla kendinizi korkutmayin herkese aynı olacak diye bir şey yok. Ben hastaneye tam doğururken gittiğim için ki bu benim hatam hastanede sancı çekmek istemedim. Bir 15 dk erken gitsem olmayacakti. Doktor bakamadan dogurunca çok yirtigim oldu. İçerde ve dışarda 1 saat sürdü dikilmesi. Uzunca bir süre oturamadim. Evet acı çoktu ama ikinma tikinma demedi doktor 1 ay dikkat ettim sadece sonra geçti gitti şimdi hatırlamıyorum bile. O kadar korkacak yas tutacak bir durum yok. Ki benim aci eşiğim düşüktür.

Bana normal doğum denilince direkt o kuzenim aklıma geliyor istemiyorum o yüzden
Ama her doğum kendine özeldir yaa dünyaya can getiriyosun sonuçta illa zorluğu olur yani
Sonuçta herkes yaşıyor bunu ama kimisi abartmayı seviyor

Aynen öyle kimin zor olur kimin kolay herkesin yaşadığı farklı. Ama çoğu kişi abartiyor

Lohusa kadının mezarı 40 gün açık kalır demişti yaşlı kadının biri annem sen kendine bak bir ayağın çukurda zaten demişti
Süper yaa
Bende de var o sanki taş oturtmuslar karnımın aşağısına
Valla nedendir bilinmez
İyi bariiiii anlamam nts den bende haftaya girip öğrencem doktor derdi illa

Nedemek canım sen nasılsın bebişin nasıl merak ediyoruz senide

Kız 100 yaa bak atayım sende gör bende görünce çok şaşırdım ama düzenli değil yani 1 kere olmuş sadece.
Başta butun nst ler oyle baslıyor bıldgm kadarı ıle sancı hıssedıyormusun demesı tuhaf sancı olsa bıle yorumlamazlar pek normalde

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-10-13-38-52-52.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 46

Benimki karşılamıyor demişti

Bakalım eczacı söyleyecek son sözü
Doktor yazmasına yazıyor ama..

1 hafta sonra kullanılmaya başlanacakmış..

Başta butun nst ler oyle baslıyor bıldgm kadarı ıle sancı hıssedıyormusun demesı tuhaf sancı olsa bıle yorumlamazlar pek normalde
Yok yaa önceki haftalarda girdim hiç sancı falan yokdu onda. Öyle olsa ondada başta öyle gorunmezmiydi bak ekledim aşağıya.onu diyen çeken kızdı zaten belki anlamiyordur fazla bimiyorum doktor üzerinde hiç durmadı çünkü.

Eklentiler

• IMG_20220524_104215.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…