2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet düzensiz olması normal. Düzenli ve bu şekilde 100 olsa doguruyorsun derdi

Doktor contratubex kremi reçeteye eklemiş. Eczacı sgk karşılıyor diyecek mi bakalım. Haber veririm size..
Canim sanırım ilk sezeryanda kullandığım krem bu ve o zamanlar devlet karsilamiyordu inşallah değişmiştir 4 sene öncesi 150 lira civarında biseydi şimdiki zamlardan sonra düşünemiyorum ne kadar olmuştur ama kesinlikle aksatmadan kullan çok faydası oluyor yok denecek kadar az bı iz var bende

İç yatağı yok benimkinin hala
Biz de daha dün aldık yataştan
Benim 2 hafta gerideydi hep son 2 haftadır 1 hafta oldu o gerileme. Yediklerime dikkat etmemi söyledi doktor

Aslında bu sancı olmadan da doğum başlayabilirmiş
Doktorum demişti.eee biz ne diye giriyordu nst ye o zaman

Evet düzensiz olması normal. Düzenli ve bu şekilde 100 olsa doguruyorsun derdi
İyi bari bende öyle düşündüm mantıken de 100 u görünce oha dedim bir an, burda çünkü 100 le doğurdum diyenler okumusdum düzensizse çok manasi yok yani.peki bunu benim hissetmeme normal demi.hicbisey hissetmedim bu gerçek sanciyida hissetmeyeceğim cabuk doğuracam demekmidir nolur olsun

sancıyı hissetmezsin demek çok isterdim ama onu hissetmemek için mutant falan olmak lazim bak başlarda hissetmebilirsin ama son 2 saat hissedilmemesi bence imkansiz

Benim ilkim sezaryan buda öyle olacak ondan kafam karısık içeride cok dursun büyüsün diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…