2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bilmiyorum ki işte hep öyle anlatır, sadece hatırladığım gerçekten çok zor toparladığıydı ☹️
Gerçi evet kimisi abartmayı seviyor sanki en iyi anne ödülü vericez 🤣🤣🤣
Ya bazen duzensiz yırtılma olunca ağrı eşiği de düşükse zor olabiliyor.🙈 Ama bunlarla kendinizi korkutmayin herkese aynı olacak diye bir şey yok. Ben hastaneye tam doğururken gittiğim için🙈 ki bu benim hatam hastanede sancı çekmek istemedim. Bir 15 dk erken gitsem olmayacakti. Doktor bakamadan dogurunca çok yirtigim oldu. İçerde ve dışarda 1 saat sürdü dikilmesi. Uzunca bir süre oturamadim. Evet acı çoktu ama ikinma tikinma demedi doktor 🤣 1 ay dikkat ettim sadece sonra geçti gitti şimdi hatırlamıyorum bile. O kadar korkacak yas tutacak bir durum yok. Ki benim aci eşiğim düşüktür.

Ya bazen duzensiz yırtılma olunca ağrı eşiği de düşükse zor olabiliyor.🙈 Ama bunlarla kendinizi korkutmayin herkese aynı olacak diye bir şey yok. Ben hastaneye tam doğururken gittiğim için🙈 ki bu benim hatam hastanede sancı çekmek istemedim. Bir 15 dk erken gitsem olmayacakti. Doktor bakamadan dogurunca çok yirtigim oldu. İçerde ve dışarda 1 saat sürdü dikilmesi. Uzunca bir süre oturamadim. Evet acı çoktu ama ikinma tikinma demedi doktor 🤣 1 ay dikkat ettim sadece sonra geçti gitti şimdi hatırlamıyorum bile. O kadar korkacak yas tutacak bir durum yok. Ki benim aci eşiğim düşüktür.
Bana normal doğum denilince direkt o kuzenim aklıma geliyor istemiyorum o yüzden 🤣
Ama her doğum kendine özeldir yaa dünyaya can getiriyosun sonuçta illa zorluğu olur yani🤷‍♀️
Sonuçta herkes yaşıyor bunu ama kimisi abartmayı seviyor 🤣🤣

Bana normal doğum denilince direkt o kuzenim aklıma geliyor istemiyorum o yüzden 🤣
Ama her doğum kendine özeldir yaa dünyaya can getiriyosun sonuçta illa zorluğu olur yani🤷‍♀️
Sonuçta herkes yaşıyor bunu ama kimisi abartmayı seviyor 🤣🤣
Aynen öyle kimin zor olur kimin kolay herkesin yaşadığı farklı. Ama çoğu kişi abartiyor🙈

Lohusa kadının mezarı 40 gün açık kalır demişti yaşlı kadının biri🤐 annem sen kendine bak bir ayağın çukurda zaten demişti 😂
Süper yaa😂😂😂😂😂
Bende de var o sanki taş oturtmuslar karnımın aşağısına
Valla nedendir bilinmez🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Yokmuş bişey çok şükur 🤲yırttım 🤪 yalnız nst de başta bana sancı hissediyormusun falan demisdi kız o ara galiba 100 falan çıkmış sancım 😱 kağıda göre oyle yani ama doktor kötü bişey var demedi.duzenli olmasının bir anlamı var sanırım değil mi ?
İyi bariiiii anlamam nts den bende haftaya girip öğrencem 😂😂😂 doktor derdi illa😃

Yeni listemiz ne kadar güzel olmuş yoncambenim yoncambenim ellerine sağlık 😍😍
Baya takip edememişim ne çok doğum yapan varmış benden sonra hepsine saglik versin Rabbim. Hamileliği devam eden arkadaşlara da sağlıkla vakti zamanında hayırlı doğumlar nasip etsin 🤲🥰
Nedemek canım 😍😍 sen nasılsın bebişin nasıl 😍 merak ediyoruz senide

Kız 100 yaa bak atayım sende gör 🤣bende görünce çok şaşırdım ama düzenli değil yani 1 kere olmuş sadece.
Başta butun nst ler oyle baslıyor bıldgm kadarı ıle sancı hıssedıyormusun demesı tuhaf sancı olsa bıle yorumlamazlar pek normalde 😂

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-10-13-38-52-52.jpg
    Screenshot_2022-06-10-13-38-52-52.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 46
Canim sanırım ilk sezeryanda kullandığım krem bu ve o zamanlar devlet karsilamiyordu inşallah değişmiştir 4 sene öncesi 150 lira civarında biseydi şimdiki zamlardan sonra düşünemiyorum ne kadar olmuştur ama kesinlikle aksatmadan kullan çok faydası oluyor yok denecek kadar az bı iz var bende

Benimki karşılamıyor demişti :olamaz:

Bakalım eczacı söyleyecek son sözü 🤷
Doktor yazmasına yazıyor ama..

1 hafta sonra kullanılmaya başlanacakmış..

Başta butun nst ler oyle baslıyor bıldgm kadarı ıle sancı hıssedıyormusun demesı tuhaf sancı olsa bıle yorumlamazlar pek normalde 😂
Yok yaa önceki haftalarda girdim hiç sancı falan yokdu onda. Öyle olsa ondada başta öyle gorunmezmiydi bak ekledim aşağıya.onu diyen çeken kızdı zaten belki anlamiyordur fazla bimiyorum doktor üzerinde hiç durmadı çünkü.

Eklentiler

• IMG_20220524_104215.jpg
    IMG_20220524_104215.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 48
X