2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
sancıyı hissetmezsin demek çok isterdim ama onu hissetmemek için mutant falan olmak lazim😅 bak başlarda hissetmebilirsin ama son 2 saat hissedilmemesi bence imkansiz🤣
Tahmin ettiğim ama istemediğim bir cevap oldu 🤣🤣🤣teşekkürler Türkiye ben cevabımı aldım 😂🤣😅

ben :halay: kıyafetler var, çanta da, ama ütülenip yerleştirmedim. işten eve gidesiye saat 6yı geçiyo,evde bi tane daha çocuk da var. Yoruluyorum kısacası, bu hafta sonu inşallah..
Başına geçince oluyor canım stres yapmaya gerek yokmuş 😃 bende dün gece bitirdim bugünde valiz içi düzenleyicilere koyuyorum

Yokmuş bişey çok şükur 🤲yırttım 🤪 yalnız nst de başta bana sancı hissediyormusun falan demisdi kız o ara galiba 100 falan çıkmış sancım 😱 kağıda göre oyle yani ama doktor kötü bişey var demedi.duzenli olmasının bir anlamı var sanırım değil mi ?
100 mü 🙄🙄 100 olsa duramazsın 100le doguruyok biz 🤣

Benim kuzenim bu şekilde doğurdu çok fazla yırtığı vardı dediğin gibi bacağına kadar. 40gün neredeyse toparlanamadı. Bir sene ıkınması yasaktı düşün :rolleyes:
bir sene ıkınması niye yasakmış ya? hani sezaryen sonrası hemen hamile kalmayın denilmesini duydum da, 1 yılda mı iyileşecekmiş perine dikişi? o zaman 1 yıl ilişki de yasak olmalı, sonuçta dikiş makattan değil vajinadan başlıyor. ilişkide de oksitosin salgılanıyor, ıkınma benzeri hareketler oluyor. bayaa tıp kitaplarına girmelik bir vaka yaşanmış olmalı.

İşte o kadar yırtılmış yani her yerinden 😆
Bebek deşerek gelmiş anlaşılan 🤣
Bildim bileli hep öyle anlatır 🤷‍♀️
eski hikayedir o :KK70: dramatize etmeyi sever büyükler. annem de beni doğuruşunu bir anlatıyor ki sorma, 24 saatle başladık,artık 3 günde doğdu diyor:KK70:

Geçmiş olsun canım. Önce su az dedi sonra plesentada beyazlıklar gördü. Ne bulursan ye dedi bol su iç dedi. Diğer 2 hafta sonra gittiğimde 500 gr almıştı. Sonraki 10 günde 300, 6 gün sonrası da işte durdu. Eğer kasılmalar da olsaymış ve kilo artışı olmasaymış alırmış. Süreç böyle ilerledi canım yarın tam 37. Hafta olacağım.
Senin sürecin sona gelmiş çok şükür , gayet iyi dönemdesin doğum için .

Ben 33+2’deyim ve son 2 gündür kasıklarımda sancı oluyor kısa süreli ve sanırım büyük ölçüde sancıdır bu.

Şekerim olduğu içinde diyet yapıyorum kendimce ama ister istemez ne düşüneceğimi ne yapacağımı şaşırmış haldeyim 😔

32+1 ‘de 2.200 kg’daydı ..
Bi 10 gün sonra ne durumda olacağım kestiremiyorum ..

100 mü 🙄🙄 100 olsa duramazsın 100le doguruyok biz 🤣
Kız 100 yaa bak atayım sende gör 🤣bende görünce çok şaşırdım ama düzenli değil yani 1 kere olmuş sadece.

Eklentiler

• IMG_20220610_114135.jpg
    IMG_20220610_114135.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 51
bir sene ıkınması niye yasakmış ya? hani sezaryen sonrası hemen hamile kalmayın denilmesini duydum da, 1 yılda mı iyileşecekmiş perine dikişi? o zaman 1 yıl ilişki de yasak olmalı, sonuçta dikiş makattan değil vajinadan başlıyor. ilişkide de oksitosin salgılanıyor, ıkınma benzeri hareketler oluyor. bayaa tıp kitaplarına girmelik bir vaka yaşanmış olmalı.

eski hikayedir o :KK70: dramatize etmeyi sever büyükler. annem de beni doğuruşunu bir anlatıyor ki sorma, 24 saatle başladık,artık 3 günde doğdu diyor:KK70:
Bilmiyorum ki işte hep öyle anlatır, sadece hatırladığım gerçekten çok zor toparladığıydı ☹️
Gerçi evet kimisi abartmayı seviyor sanki en iyi anne ödülü vericez 🤣🤣🤣

X