2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne tatlı ya aslında fobime rağmen istiyorum köpek edinmek ama 3 çocukla bir sorumluluk daha kaldırabilir miyim bilmiyorum
köpek beslemek hiç büyümeyecek bir çocuğunun olması gibi. iyice emin olunmadan alınmamalı. kediden daha zor çünkü gezdirmesi ve günde en az 2 kez tuvalet ihtyacı için dolaştırması var. Başka köpeklerle sosyalleşme ihtiyacı da cabası. artı mama fiyatları ve sağlık giderleri çok arttı. yapabilene bravo ama yeni alacaklara iyi düşünün diyorum

ben de istiyorum,eski konu sahibine yazmıştım ama eklememiş
yaş 30
istanbul
sat 11.10.2021-t.d.t 18.07.2022
1.çocuk
kız

Tamam vazgeçtim

Evi çocuğa toplattırdım. Zaten kendi oyuncaklarını topladıgında etraf tertemiz oluyor.
Dikey süpürge ile evi süpürdüm.yemeklerı yaptim.

Birileri bısıler yapmalı mecbur
Yine lanet olası bulaşık Makinesi dolu ve temiz dışarda kahvaltı bulaşıkları var ortaklığı azıcık topladım 2 makine çamaşır astım
Yemek yok ve ne yapcam bilmiyorum
Akşam üzeri oğlanla kıyafet pazarına gidicez
Sonra da onu antrenman a bırakcam
Birbirlerinin birşeyler yapması gerek

Bulaşıkları eşime calkalattırdım. Makineye yerleştirdim. Dün yoğurt mayalayamadım üşendim
Bugün yapiyorum. Aksama doğru da cocugun gösterisi var

İş biter mi

Allah korusun kiz. Sezeryanda hapsırık bile can yakıyorken öksürüğü düşünemiyorum. Bitki çayları yap kendıne
Boğazını iyileştirmeye bak

Aynen öyle
Şu an ağrım olmadığı halde, sadece hareket ederken zorlanırken öksürükten hapşırmaktan çok korkuyorum mesela.
Dikkat edin az kaldı haftalar..

Değildir inşallah. Dursun biraz daha

Bulaşıkları eşime calkalattırdım. Makineye yerleştirdim. Dün yoğurt mayalayamadım üşendim
Bugün yapiyorum. Aksama doğru da cocugun gösterisi var

İş biter mi
Saat 3 te kalkcam diye kendime saat verdim
Makineyi boşaltcam diğerlerini koycam o sırada yemek düşüneyim

Süpersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…