2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sen bi harikasın dostummm

Bizim kan değerlerinde sıkıntı olmadı şükür ama dün gece baya ateşlendi. Tabi ben de hiç uyuyamadım, ateş beni çok tedirgin ediyor. Geçse de artık rahatlasak valla bu halde bir de uykusuz olunca çok fena oluyor

Adammmm

Bulaşıkları eşime calkalattırdım. Makineye yerleştirdim. Dün yoğurt mayalayamadım üşendim
Bugün yapiyorum. Aksama doğru da cocugun gösterisi var

İş biter mi
Sabahtan oglene kadar konsolosluktaydım sonra bankadaydım sonra markete gittim eve geldigimden beri yatıyorum 15 te cocuklar alınacak ama tarlam yansa umrumda degil

ben de ekli değilim galiba :)
sat 29.09.2021
şehir ankara
1.çocuk
yaş 34
beklenen doğum tarihi 29.06.2022
Oooooo timamm
Sen bi harikasın dostummm

Zaten kadın burada yoruluyor listeyle birde mangal mı cekcen
Valla kılımı kıpırdatmam kendi kendine yaptıysa planı, bide arkadaşları ilkden bize gelicekmiş, minnoş minnoş diyo yaaa biraz evi toparlasan geliceklermişdiye

Aman napıyor ki
Sabahtan akşama kadar yatıyor
Vallaaaa hiç yatmıyom hep temizlikteym eşim titiz olduğu için, hebire çamaşır yıkaaaaa nevresim değiştir. Temzilik yap, bugun çiçeklerle uğraştımmmmm , çocuğumuz yok diye yatmıyozarada dışarıda çıkıyommmm

Kociş titiz ve temizlenen evde mangal yapacak oylemi evin icine koku sinecek balkon batacak titiz demi he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…