2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evi çocuğa toplattırdım. Zaten kendi oyuncaklarını topladıgında etraf tertemiz oluyor.
Dikey süpürge ile evi süpürdüm.yemeklerı yaptim.

Birileri bısıler yapmalı mecbur
Bende kalkayım bari
Bı sipariş kargoya verdim diğerlerini boyayıp fasulyeyi dograyayim suya koyayım.
Annem gelecek temizlik yardımina.
Yarın temizlik var Allah kolaylık versin
Koltuk yüzlerini tülleri de doğumdan 2 gün önce yıkayalım dedim ki kokusu kalsın güzel güzel.

Sabahtan oglene kadar konsolosluktaydım sonra bankadaydım sonra markete gittim eve geldigimden beri yatıyorum 15 te cocuklar alınacak ama tarlam yansa umrumda degil
Sabah disarda kahvaltı yaptım, sonra doktora gittim nst gayet iyi hersey yolunda çıktı, avm ye geldim bir iki eksiği aldim sonra çocukları alıp eve geçeceğim tarlayı bırak dünya yansa umrumda degilbide keyif yapıyorum

Eklentiler

• 16547782955033007616635686452864.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 58
Bende var o geçen aylarda aldım. Bence efsane birsey
Ben de mağazada denedim de övdükleri kadar varmış eşime diyorum bana doğum hediyesi alabilirsin bunu diye
Çok geçmiş olsun inşallah düzelir bir an önce

Valla yapmasak kim yapıcak mecbur bide eşim akşama mangal ayarlamış arkadaşları eşiyle geliceklermiş dedim kılımı kıpırdatmam haberin olsun tamam dedi
Eyvahlar olsunn son zamanda yapmasaymş bari onlarda bilmiyor mu son zamanların oldugunu kendileri davet etse ya cok ilginç bu insanlar vallahiii bırak yapma onlar yapsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…