2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnşallah gelir o kuvvet yoksa şuana bakarsak benden Bi cacık olmaz gibi hssedyrm 🙈 tövbe yarabbim yanii artık canım hiç bişey yapmak istemiyooo hep halsiz gibiyim azcık iş yapsam karnım taş gibi oluyor sizinde öyle mi yaa Bi tek benim mi yerimden kalkasım yokk aceppp 🤔
Merak etme bende öyleyimmm hiç bi iş yapasım yok, nevresimimi zor değiştirdim artık😂😂
Yemek yapmak, Bazen mutfakdaki bulaşıkları yıkamak bile zor geliyo😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ama bugun yavaş yavaş yapıyorum mecbur😃

Ben de geçen gün dyson v15 extra ya baktım çocuklu evde dikey süpürge pratiklik öbürleri her gün çıkmıyor seninki hangi marka
Dyson maşallah 15 bin ₺ dedi 🤪
Evi çocuğa toplattırdım. Zaten kendi oyuncaklarını topladıgında etraf tertemiz oluyor.
Dikey süpürge ile evi süpürdüm.yemeklerı yaptim.

Birileri bısıler yapmalı mecbur 😂

Ben molfix almayı düşünüyorum belki sonra baby turco ya geçerim. Sleepy den çok şikayet varmış prime pahalı.
1 numara paket de 44 tane ile 74 tane paket arasında çok az fiyat farki var 74 lu alayım diyorum çok olmaz değil mi kızlar
Ben 88 li aldim 102 tl ye kampanya vardi ilk 40 cikana kadar cabuk gelisyorlar ve 2 numaraya gecebilriim bana boyuda ideal geldi bi tik ufak hatta 2 ye cabuk geçerim 🤔

Eklentiler

• 20220609_140430.jpg
    20220609_140430.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 36
Bende şeker takibi yapmıştım bi sorun çıkmadı inşallah sendede temiz çıkar🙏🏻🙏🏻

Aynen okuyorum bende ilerde çıkmasıda , geride çıkmasıda sıkıntıymış 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ayyy inşallah ya. Dün biraz yüksek çıkınca korktum. Sağolsun buraya yazıp biraz rahatladım. Bugün güzel çıktı değerler. Umarım bir sıkıntı çıkmaz bende de.🙏🌸

yoncambenim yoncambenim listemiz ne güzel olmuş valla eline sağlık 🥰 herşey belli artık çok güzel olmuş 🥳 kız sayısı fazlaymış bu arada 🤗 yukarıdaki oy veren 60 kusur kişi nerde acaba 😂😂😂
Şimdi yine bi güncelleme yaptım, diğer topiklere baktımda, tahmini doğum tarihiyle, doğum yaptıkları tarih ayrı yazmışlar😃😃 yeni bi sütün açıp onu ekledim😍😍 belki o şekilde görmek isteyen olur diye😍
Konuşmayanlarıda , aktif olmayanlarıda sildim ..
Liste capcanlııı, hepimiz varız😍😍😃😃💪🏻

Karnımı çok gerip bırakıyordu. Ayakta bile bir anda hık diye kalıyordum.

Tuvaletten kalkınca bir damla çamaşıra damlıyordu. Onu idrar veya akıntı sanıyordum. Amniyon sıvısıymış meğer 🤷

Özellikle son kontrolde kalçamda çok ağrı, vajinada çok baskı vardı mesela..
Benim de bebek asagi itiyor sanki biseyler akacak gibi oluyor alttan. Mesaneye mivajinaya mı bastiriyor anlamafm. Bi kac saate kontrole gircem nst bekliyorum. Iki gündür sen dediginden beri acaba amniyon mu diyorum sonunda ögrencem ama bu başinı itmesi hoşuma gitmiyor. Asagidan aciklik vs de olustuysa geliyor gelmekte olan 😁

X