2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merak etme bende öyleyimmm hiç bi iş yapasım yok, nevresimimi zor değiştirdim artık
Yemek yapmak, Bazen mutfakdaki bulaşıkları yıkamak bile zor geliyo
Ama bugun yavaş yavaş yapıyorum mecbur

Ben de geçen gün dyson v15 extra ya baktım çocuklu evde dikey süpürge pratiklik öbürleri her gün çıkmıyor seninki hangi marka
Dyson maşallah 15 bin ₺ dedi
Evi çocuğa toplattırdım. Zaten kendi oyuncaklarını topladıgında etraf tertemiz oluyor.
Dikey süpürge ile evi süpürdüm.yemeklerı yaptim.

Birileri bısıler yapmalı mecbur

Ben 88 li aldim 102 tl ye kampanya vardi ilk 40 cikana kadar cabuk gelisyorlar ve 2 numaraya gecebilriim bana boyuda ideal geldi bi tik ufak hatta 2 ye cabuk geçerim

Eklentiler

• 20220609_140430.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 37
Bende şeker takibi yapmıştım bi sorun çıkmadı inşallah sendede temiz çıkar

Aynen okuyorum bende ilerde çıkmasıda , geride çıkmasıda sıkıntıymış
Ayyy inşallah ya. Dün biraz yüksek çıkınca korktum. Sağolsun buraya yazıp biraz rahatladım. Bugün güzel çıktı değerler. Umarım bir sıkıntı çıkmaz bende de.

yoncambenim listemiz ne güzel olmuş valla eline sağlık herşey belli artık çok güzel olmuş kız sayısı fazlaymış bu arada yukarıdaki oy veren 60 kusur kişi nerde acaba
Şimdi yine bi güncelleme yaptım, diğer topiklere baktımda, tahmini doğum tarihiyle, doğum yaptıkları tarih ayrı yazmışlar yeni bi sütün açıp onu ekledim belki o şekilde görmek isteyen olur diye
Konuşmayanlarıda , aktif olmayanlarıda sildim ..
Liste capcanlııı, hepimiz varız

Benim de bebek asagi itiyor sanki biseyler akacak gibi oluyor alttan. Mesaneye mivajinaya mı bastiriyor anlamafm. Bi kac saate kontrole gircem nst bekliyorum. Iki gündür sen dediginden beri acaba amniyon mu diyorum sonunda ögrencem ama bu başinı itmesi hoşuma gitmiyor. Asagidan aciklik vs de olustuysa geliyor gelmekte olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…