2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hadı ınsAllah 10-12 gun daha dayanır fıstıklar ıkız kızdı senın dmı :)

Ay hadi ya bende tam tersi hamile olunca korurlar bebek var sonuçta diye bi hissiyata kapılmıştım su içene yılan bile dokunmaz derler ya hamileye de zarar vermezler heralde diye kendi kendime şey ettiydim

Dünden beri bebek bağırsaklarımın olduğu yere çok baskı yapıyordu benimde . Hatta hıçkırığını alttan hissettim dün hep. Aşağı mı indi diye düşündüm ama poposu hala kaburgamın altında hareket ediyor Cumartesi kontrole gidicez bakalım ne diyecek doktorumuz

Benim bebeğimin boyu ve kilosu da 2 hafta önde çıktı. 33+0 da Amniyon sıvısı 20 mm, boyu 48 cm, kilosu 2574 çıktı. Ama bana tam tersi bunun iyi bir şey olmadığını söyledi. Şu an o yüzden şeker takibi yapıyorum.

Ama bazı kadınlarda erken döllenme olduğu farkedildiği için 2 hafta öne alınabiliniyor diye biliyorum. Aynı şey geç döllenme için de geçerli. Benim tüp bebek olduğu için böyle bir olasılık yok. Belki o yüzden şekerden şüphelenildi.

Bende şeker takibi yapmıştım bi sorun çıkmadı inşallah sendede temiz çıkar

Aynen okuyorum bende ilerde çıkmasıda , geride çıkmasıda sıkıntıymış

Kizlar 1 numara molfix alcam ama kac tane alsam ki aslında hiç almadan direk 2 ile başlayacaktim da millet de az da olsa al 1 numara diyo
40 50 lik paketlerden Bi tane al alacaksan sonra duruma göre devam edersin ben 1 numara prima aktif bebek almışım 2 numara sleepy aldım Bi de doğumdan sonra bakıcam duruma baby turco goon deneyebilirim minies de aklımda

Benim köpeğim olsa belki korurdu da yabancı köpek olunca heralde öyle oldu

Benim de hıçkırık alttan geliyordu dün sağdan gelmeye başladı

Anne olunca bi kuvvet geliyomuş insana bakalım öyle olucakmı
İnşallah gelir o kuvvet yoksa şuana bakarsak benden Bi cacık olmaz gibi hssedyrm tövbe yarabbim yanii artık canım hiç bişey yapmak istemiyooo hep halsiz gibiyim azcık iş yapsam karnım taş gibi oluyor sizinde öyle mi yaa Bi tek benim mi yerimden kalkasım yokk aceppp

Ben aldım iyimi yapdim kötümü bilmiyorum ama. 1 ve 2 numara olarak slepyy almisdim ilk zamanlarda azar azar. 3 numarayı indirim denk gelince baby turco alırım diyordum.kuzenim bebem natural den çok memnun kaldığını söyledi ki herşeyi kolay beğenmez öyle deyince bakdim fiyatıda uygun dayanamadim aldım elimde kalmaz yaa en kotu bakdim iyi gelmiyor satarım dolapdan olur biter

Ben molfix almayı düşünüyorum belki sonra baby turco ya geçerim. Sleepy den çok şikayet varmış prime pahalı.
1 numara paket de 44 tane ile 74 tane paket arasında çok az fiyat farki var 74 lu alayım diyorum çok olmaz değil mi kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…