2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Seninki pozisyonu aldi diye hatırlıyorum ama
Benimki hickirnca vajinadan gekiyor sesi bi takio et dönmiş olabilir
Yok ya dönüp duruyor. Son gitmem değil de öncekinde kafa aşağıdaydı. Sonra yukarı çıkmış yine en son baktığında öyleydi. Geçen yne döndü aşağı. Şimdi kafası kaburgamın hemen altında

Ben almıştım. 0 da aldım 0/3 de aldım 1/3 aldım
Zaten direkt 3/6 almak bana göre mantıksızdı. Yenidoğan alınmalı ama abartmadan.

Ben almıştım. 0 da aldım 0/3 de aldım 1/3 aldım
Zaten direkt 3/6 almak bana göre mantıksızdı. Yenidoğan alınmalı ama abartmadan.
Kızımda da öyle yapmıştım, bunda da öyle yaptım. Hatta kızıma ek de almıştım sonradan şubatta 2400 doğup yıka kurut yetistiremeyince . Kesinlikle alınmalı bencede. Ben gezmelik çok çok almadım onu doğunca da alabilirim gibi düşündüğüm için.
İyi yapmışsın

Hangi hastaneymiş orası öyle? Bende devlete gidiyorum aynen uyuşmazlık iğnesi için yalandan bi yatış yaptılar diğer türlü iğneyi alamıyorlarmış ama ortam gayet iyiydi herkes güler yüzlü her yer temiz benim de devlet fobim bitti aksine. Doğum yapanların hepsi memnun kalmışlar eşi yanında kalanlarda sıkıntı olmamış benim de eşim kalacak. Özel oda için önceden ücretli oluyordu yine öyle mi ayarlasak falan dedim ücreti falan yok o gün çok yoğunluk yoksa boşsa ayarlarız tabi dediler. Tek sıkıntı planlı sezeryanları çarşambaya toplaması ve benim eşimin işinin yoğunluğu nedeniyle cuma olsun istememiz gerisini yaşayıp göreceğiz bakalım.

Kızlar tuvalete diye uyandım regl ağrısı gibi ağrım var belimde ve karnımda. Sancı kasılma yok. Bir de büyük tuvaletim var gibi ama yok. Bebek aşağı inmiş normalde mide kısmımda oynar şimdi göbek kısmımda ondan mı kaynaklı acaba? Son hamilelikten bu yana 8 yıl geçti unutmuşum valla gerçi doğum sancısını da bilmiyorum ki doğurmuyorumdur heralde dimi

Ayyy aman dikkat et haziran annelerinin çoğu büyük tuvalete baskı var diye hastaneye gitti doğurdu

Herkes bakıyor ama herkes. Hele ki cocuklar varsa cahil briinede benzemiyor ama falan diyorlar
Trakya da sosyetikler 1, sıradan vatandaşlar 2 çocuk yapıyorlar en fazla. 3 çocuklu olanlar ya roman ya da doğulular oluyor. Bir de bizim gibi 35 yaşına gelip korunmayı beceremeyenler

Sende arttık yıka hazırlaaaaa kenarda duraun en azından minnoşun kıyafetleri
Hani instagramda var ya 34. Haftadayız diye reels çekip duruyorlar o nasıl beynime işlediyse daha erken 34-35 gibi hazırlarım deyip duruyordum ama kaza kurşunuyla olmuş velet bu benzer mi alemin planlı programlı yapılmış çocuğuna kafasına göre geldi kafasına göre de doğacak belli ki

Aynen ya görüyorum o videoları bende dedim herhalde bu bi kural herkes 34de yapıyo
2çocuk artık bide bunun kıyafetleri koşturcan hep taksit taksit yavaş yapda yorulmadan

Aynen ya görüyorum o videoları bende dedim herhalde bu bi kural herkes 34de yapıyo
2çocuk artık bide bunun kıyafetleri koşturcan hep taksit taksit yavaş yapda yorulmadan
Aksine herkes 30’dan sonra başlıyor ..
Çekiyor,siliyor , düzenliyor uğraşıyor
34. Haftaymış gibi paylaşıyor

32. haftada yıkama ütülemeyi bitirdim.
Şu an hastanede doğumu bekliyorum

Gelmek isteyeni içeride tutamıyorsun biliyorsun değil mi?
Çantayı da eşim hazırlayıp getirdi. Çünkü ben her şeyi hazır etmiştim
İlk çocukta 37 de ütü yapıp 38 de çanta hazırlamıştım

Kamu spotu: Yormayın kendinizi ev işi için falan. Olduğu kadar yeter.
Ben dün kontrolde haftasonu 3 4 saatlik yola tatile gidebilir miyim diye soracaktım sözde doktora
Bırak işi gücü tatil için dinlenmeye bile gücüm yokmuş meğer

Hazirla bence fink fink geziyordum pat diye gelmeye karar verdi az durdurduk ama bakalım neler olacak. Hoş böyle dedim iki gün sonra 35 oluyorum bende hala hazır değil yikayamadim dünde kısmet bugüne

Ayy heyecan bastı ne yazacağımı da bilemedim insallah güzel haberler alırız
Masallah sakinligine
Dun pazara gittim kadının biri gozlerini uzerimde unuttu o derece

Dua ettim sizin için saglikla gelecek insaallah. Hem ciger gelistirici hem haftan iyi bence bir iki gün takiple eve cikacaksiniz

Bide son not kimsenin burcuna kimse karışamaz sizin kız yengeç istemiyorsa demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…