2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cambazlik yapiyor daracik yerde rahatina düşkün demekki her yolu deniyor rahat etme icin ama boşuna

Sağlıkla gelsin misss kokuluuu
Bende bugün salı pazarına giderim diyordum
Korktum sen öyle diyince
Yarın da kontrol var bı de

Günaydın kızlar Gerçi 1 saat uyudum zaten pek ayamadı gün bana Benim doğurmam için baya erken en azından 35 olsun ya Ama gözüm korkmadı değil bugün yıkayacağım çamaşırlarını zaten 1 avuç şeyler böyle hergün bir yerim ağrırsa zor yaparım. Bebek pozisyon değiştirdi aşağı doğru ve yan yattı gibi o yüzden baskısı arttı diye düşünüyorum dr a gidecek kadar kötü değilim ama iş güç yapacak kadar iyi de değilim sanki. Hemen doğsa diye diye erkenden doğurcam çocuğu Allah korusun

Siz baya yol katetmissiniz kakada kolay olur zamanla huylanir belki cabuk birakir

Kv çocuklarını 2 yaşamadan biraktirmis 3 gunde ,benim kizimida oyle sandı 3 gun gecti 1 hafta gecti illallah ettirdi ogrenmek istemiyor ara vercez işte zamani var daha

Günaydin kızlar. Dün aksam yatmak üzereyim rahim agzima ittirdi yavrucak. Ihh dedim kaldim. Gecti simdi sabah yine daha hafif ama sanki oraları yokluyor bir hoş oluyorum. Simdi böule olunca kanala girmeye mi calisiyor acaba ayagı muhtemelen sag kaburga altinda popişi de sol karında. Kafa hala asagida olmali sabah bi ara hıçkırdı asagidan hissettim. Kac gündür su ve beyqz akinti karisik geliyordu iyice evhamlandım yahu kontrol de persembe günü napsam ki

inşallah sağlıcakla gelecek bebiş :) demekki Allah ona bu tarihi uygun görmüş

git bir istiyosan ,hem için rahat eder .zaten 2 gün kalmış randevuna

Canim rahat degilsen bence bugun git ,ha persembe gitmişsin ha bugun nasilsa gideceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…