2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok ya dönüp duruyor. Son gitmem değil de öncekinde kafa aşağıdaydı. Sonra yukarı çıkmış yine en son baktığında öyleydi. Geçen yne döndü aşağı. Şimdi kafası kaburgamın hemen altında :KK53:
Cambazlik yapiyor daracik yerde😃 rahatina düşkün demekki her yolu deniyor rahat etme icin ama boşuna 🤣🤣

32. haftada yıkama ütülemeyi bitirdim.
Şu an hastanede doğumu bekliyorum 😂

Gelmek isteyeni içeride tutamıyorsun biliyorsun değil mi?
Çantayı da eşim hazırlayıp getirdi. Çünkü ben her şeyi hazır etmiştim 😂
İlk çocukta 37 de ütü yapıp 38 de çanta hazırlamıştım 🤭

Kamu spotu: Yormayın kendinizi ev işi için falan. Olduğu kadar yeter.
Ben dün kontrolde haftasonu 3 4 saatlik yola tatile gidebilir miyim diye soracaktım sözde doktora :KK70:
Bırak işi gücü tatil için dinlenmeye bile gücüm yokmuş meğer :KK45:
Sağlıkla gelsin misss kokuluuu ☺️☺️☺️
Bende bugün salı pazarına giderim diyordum 😂
Korktum sen öyle diyince🙈
Yarın da kontrol var bı de

Günaydın kızlar🙋🏻‍♀️ Gerçi 1 saat uyudum zaten pek ayamadı gün bana😅 Benim doğurmam için baya erken en azından 35 olsun ya🙄 Ama gözüm korkmadı değil bugün yıkayacağım çamaşırlarını zaten 1 avuç şeyler böyle hergün bir yerim ağrırsa zor yaparım. Bebek pozisyon değiştirdi aşağı doğru ve yan yattı gibi o yüzden baskısı arttı diye düşünüyorum dr a gidecek kadar kötü değilim ama iş güç yapacak kadar iyi de değilim sanki. Hemen doğsa diye diye erkenden doğurcam çocuğu Allah korusun😳

Bende başladım bıraktım karnıma zor oluyor ama baya çişini ögrendi kaka cok zor kabız oldu falan sadece geceleri baglıyorum gündüz yapıyor tuvalete ilk başta klozete de lazımgada oturmadı sonra sonra oturdu kakasını beze yada alıştırma küloduna yapıyor neyse çişi ögrettim kakayıda babaannesi ögretecek onu bekliyoruz hamile olmasam 1 ayda oturur gibi düzen istikrarlı olmayacaksan başlama birde biraz daha büyüsün bence
Siz baya yol katetmissiniz kakada kolay olur zamanla huylanir belki cabuk birakir😝

Kv çocuklarını 2 yaşamadan biraktirmis 3 gunde ,benim kizimida oyle sandı 3 gun gecti 1 hafta gecti illallah ettirdi ogrenmek istemiyor ara vercez işte zamani var daha🤷‍♀️

Günaydin kızlar. Dün aksam yatmak üzereyim rahim agzima ittirdi yavrucak. Ihh dedim kaldim. Gecti simdi sabah yine daha hafif ama sanki oraları yokluyor bir hoş oluyorum. Simdi böule olunca kanala girmeye mi calisiyor acaba ayagı muhtemelen sag kaburga altinda popişi de sol karında. Kafa hala asagida olmali sabah bi ara hıçkırdı asagidan hissettim. Kac gündür su ve beyqz akinti karisik geliyordu iyice evhamlandım yahu 🙄 kontrol de persembe günü napsam ki 🤔

32. haftada yıkama ütülemeyi bitirdim.
Şu an hastanede doğumu bekliyorum 😂

Gelmek isteyeni içeride tutamıyorsun biliyorsun değil mi?
Çantayı da eşim hazırlayıp getirdi. Çünkü ben her şeyi hazır etmiştim 😂
İlk çocukta 37 de ütü yapıp 38 de çanta hazırlamıştım 🤭

Kamu spotu: Yormayın kendinizi ev işi için falan. Olduğu kadar yeter.
Ben dün kontrolde haftasonu 3 4 saatlik yola tatile gidebilir miyim diye soracaktım sözde doktora :KK70:
Bırak işi gücü tatil için dinlenmeye bile gücüm yokmuş meğer :KK45:
inşallah sağlıcakla gelecek bebiş :) demekki Allah ona bu tarihi uygun görmüş

Günaydin kızlar. Dün aksam yatmak üzereyim rahim agzima ittirdi yavrucak. Ihh dedim kaldim. Gecti simdi sabah yine daha hafif ama sanki oraları yokluyor bir hoş oluyorum. Simdi böule olunca kanala girmeye mi calisiyor acaba ayagı muhtemelen sag kaburga altinda popişi de sol karında. Kafa hala asagida olmali sabah bi ara hıçkırdı asagidan hissettim. Kac gündür su ve beyqz akinti karisik geliyordu iyice evhamlandım yahu 🙄 kontrol de persembe günü napsam ki 🤔
git bir istiyosan ,hem için rahat eder .zaten 2 gün kalmış randevuna

Canim rahat degilsen bence bugun git ,ha persembe gitmişsin ha bugun🤷‍♀️ nasilsa gideceksin

X