2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gitme canım kimse gitmesin buradaki çoğu kişi haziran da doğuracak zaten bayrağı sen çektin sadece birlikte çiş kaka gaz muhabbeti yapacaz daha dur

Dün de yazmıştın sanki hareket etmedi diye sonrasını görmedim dünden beri hiç mi hareket etmedi. İnşallah hemen sana bi tepki verir de için rahatlar yerleri daralıyor bir de uyuyup uyanıyorlar normal bebekler gibi belki öyle uyuyordur ama bence bi doktora görün için rahat etsin. Ya da acile veya sağlık ocağına git kalbini dinle. Temkinli olmakta fayda var.
Bu hareketsizlik krokutuyor beni her gecen gun gene hareket etmedi bugun bisiler yiycem simdi dua edin nolur hareket etsin aklıma kötü kötü seyler geliyor

Dun degil önceki gun demistim hareket etmiyor diye etti ama hareketleri normale gore cok azaldi dun konrtolum vardı nst de de hareketleri yavas ve az cikti doktor bana hissediyormusun diye sordu ben evet dedim ama bugunde daha hic etmedi ugrasiyorum bisielr yiyorum durtuyorum falan ama yok boylr devam ederse acile gidicem tekrar

Canım saat daha erken.
Bende şimdi geçtim salona. Uzandim sola.
Biraz dürttüm bekliyorum.
Maalesef bu zamanlarda yavaşlayın korkutuyor bizi afacanlar. Yakınsa sağlık ocağına gidebilirsin kalp atışı dinlemeye istersen.

Hareketler daha az benimde ama daha kuvvetli. Yer daraldı normal aslında. Gün içinde 10 hareket yeterli sayılıyor gecede bazen hareket ediyor biz farketmiyoruz aslında.

Canim rahat degilsen bence bugun git ,ha persembe gitmişsin ha bugun nasilsa gideceksin
git bir istiyosan ,hem için rahat eder .zaten 2 gün kalmış randevuna

Evet öyle doktorum persembeleri hastanede oluyor poliklinik acti ama olmadi bi sorayim kendisine. Aslinda ben sanrım neyin ne oldugunu tam bilememekten kaynaklı olarak tedirgin oluyorum ya farkedemezsem ya yanlş anladiysam bu hamilelikte neden böyle net bişey yok

Artik hareketlerini sayin diyorlar ,sen hissetmiyorum diyorsun boyle devam ederse ki inşallah oynar ,bi git bakalim

Sona yaklaştık ya canim normal artik boyle hisler, baya baya alıştık icimizdeki canlara anneligin adimlari işte hep korku endişe başından beri böyleydi

Kızlar size bir sorum var, tam 2 gündür hiç inmeyen bir ödem var ellerim ayaklarım ama ayaklarım çok kötü durumdayken şimdi yüzüm şişmiş, ne önerirsiniz? Suyu az mı içiyorum acaba yetmiyor mu
Benim de ayaklarım çok şişti üstüne bile basamadım. Eve gidince çok soğuk su yaptım içine soktum rahatladım biraz

Bi git olmadı canım bende o gün uzandım yok biseyler yedim yok dürttüm gene yok o kadar korktum ki sonra bi baktım etti bi oh çektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…