2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Neyse kafamı dağıtayım biraz 😁

Çocuk tuvalet eğitimine hazır olduğunu belli ediyor.
Doktor bana acele etme 2,5 yaşında denersin. Merak etme kimse bezli kalmamış sonuçta demişti.

Annenin gözünde büyüyor biraz. Oğlum 33 aylıkken bir hafta gibi bir sürede komple tutmaya yetişmeye falan alışmıştı 😁
Aynen dogru demis doktor😃 simdi 2 yasinda ve asla istemiyor bir kac ay rahat birakmakta fayda var

Çok moralim bozuk
Dr.kontrolümüz vardı ya yıllarda birlikte çalışmış olmamıza arkadaş olmamıza rağmen dr.um bir ters ters konuşmalar terslemeler
Muayene zaten 5 dk sürdü pozisyonu yüz üstü vs dedi ne yüzünü gördük ne birşey zorla biz sorduk kg söyledi
2 hafta sonra çağırdı dedim 1 ayda 2 kere para vermeyelim ozaman 3 hafta sonra gel dedi
En son cıkarken bir dahaki sefere 36 Olcan sezeryan için kan vs verirsin nst bağlarız günü konusuruz dedi
Dedim biz 16 su istiyoruz babasının doğumgününde
Ben planlı olanları pazar a topluyorum dedi
Dedim geçen sefer tamam dediniz zaten 1 gün var ne olacak işte benimle inatlaşınca olmuyor bir hastam var bilmem ne gün istedi bugün alcam vs vs ters ters konustu yine zaten tüm gün hastanede ya
Okadar mı hakkımız hukukumuz yok yani
Eşim haklı olarak delirdi
Başka bir Dr araştırıyorum şimdi yada en kötü velimiz var şehir hastanesinde ebe gidip orda sezeryan olup gelcem 😔
Nasıl moralim bozuldu nasıl üzüldüm anlatamam
Özel degil mi sen hangi tarihi istersen onu vermeli bence haftasıyla uyumlu ise gıcıklık yapmış bence

Canım ister istemez annenin kafasına takılır bu stres bebeğe geçiyor ikinizi birden etkiler çok şükür ki herşey yolunda çok çok sevindim güzel haberlerle döneceğine çok emindim hemen sadaka çıkar senin ve bebeğin için canım🥰🥰❤️❤️ bundan sonrası inşallah hamileligin güzel geçer sağlıkla gelir canimm🥰🥰
Amin çok teşekkür ederim 🥰 zaten sağ Salim doğsun. Adak adadım ☺️

Kizlar boy hesaplamasını nasıl yapyoduk burda bı ara sorulmuştu 🤭
IMG20220607001955.jpg

Eklentiler

• IMG20220607001955.jpg
    IMG20220607001955.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 31
Tüm mesajlara cevap veremiyorum hafif telaş var malum..
Çok az sancım varmış. Ben bir şey hissetmiyorum. 🙄
Beklesem belki bebek başlatacak doğumu. Ama gidişata göre doktor yönlendirecek yarın. Çünkü su azlığı çok fazla relax davranmaya izin vermiyor 🤷
Galiba sabah bir ciğer geliştirici daha yapacaklar..
Hadi hayırlısı olsun erkenci bebişimiz geliyor,saglıkla kucagına alırsın insallah🌺

Kızlar size bir sorum var, tam 2 gündür hiç inmeyen bir ödem var ellerim ayaklarım ama ayaklarım çok kötü durumdayken şimdi yüzüm şişmiş, ne önerirsiniz? Suyu az mı içiyorum acaba yetmiyor mu

Ne guzel kurtulmuşsun darisida bize 🙈 Ama Gram hevesi yok , kv gitti kolozete kapak aldi heveslensin diye onu gordukce dahada nefrte der oldu , lazimlik aldik oturmak istemiyor no no no diyip kaciyor😃 hazir degil belli
Bende başladım bıraktım karnıma zor oluyor ama baya çişini ögrendi kaka cok zor kabız oldu falan sadece geceleri baglıyorum gündüz yapıyor tuvalete ilk başta klozete de lazımgada oturmadı sonra sonra oturdu kakasını beze yada alıştırma küloduna yapıyor neyse çişi ögrettim kakayıda babaannesi ögretecek onu bekliyoruz hamile olmasam 1 ayda oturur gibi düzen istikrarlı olmayacaksan başlama birde biraz daha büyüsün bence

Benim ayak bileklerim dün çok aşırı şişti..

Başka yorum yok 😂😂
Deme deme:skandal:hahahaha

Şaka bir yana basamıyorum ya. Dün yorgunluktan heralde dedim gece uyudum uyandım yok geçmemiş. Bugün tüm gün yattım diyebilirim sadece yemek hazırla aka için falan kalktım akşamına daha çok şiştim 🤷🏼‍♀️

Benim eşimde beni korkutuyo bebek eskisi gibi hareketli değil oynayınca sen hep söylüyodun fln yerimi çok daraldı acaba fln , bunları dedi uyudu içime kurt düşürdü karnımla oynadım biraz sonra bebeğim sağolsun babasının dediklerini boşa çıkardı oynuyo kıpır kıpır 😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻😃

Benim eşimde beni korkutuyo bebek eskisi gibi hareketli değil oynayınca sen hep söylüyodun fln yerimi çok daraldı acaba fln , bunları dedi uyudu içime kurt düşürdü karnımla oynadım biraz sonra bebeğim sağolsun babasının dediklerini boşa çıkardı oynuyo kıpır kıpır 😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻😃
Aslında doğru demiş, yerleri daraldı minnoslarin🤩
Bide kafa aşağıda olunca oynayacak tek şey el kol oluyor. Biraz daha kucukken dönüyolardı dalga dalga hareket ediyordu falan, şimdi mecburi bi sabitlik var el kol sağa sola çarpıyor bende o kadar. Ama bacağımı kapatamıyorum artık bacak aramda bi baskı ve sızı korkunçççç 😭

Aslında doğru demiş, yerleri daraldı minnoslarin🤩
Bide kafa aşağıda olunca oynayacak tek şey el kol oluyor. Biraz daha kucukken dönüyolardı dalga dalga hareket ediyordu falan, şimdi mecburi bi sabitlik var el kol sağa sola çarpıyor bende o kadar. Ama bacağımı kapatamıyorum artık bacak aramda bi baskı ve sızı korkunçççç 😭
Aynen farkındayım zaten hem daraldı hem önde plesanta var az oluyo beni anca ayakları popo kçşelerden oynarsa anlıyorum oda sağolsun hep oralara vuruyo😃😃g

Hadi ya o derece bi baskımı kapatamıcak şekilde 🥺🥺 aman dikkat etttttt valla herkesden her an bişi bekliyom artık bu ay🙏🏻🤦🏼‍♀️

Aynen farkındayım zaten hem daraldı hem önde plesanta var az oluyo beni anca ayakları popo kçşelerden oynarsa anlıyorum oda sağolsun hep oralara vuruyo😃😃g

Hadi ya o derece bi baskımı kapatamıcak şekilde 🥺🥺 aman dikkat etttttt valla herkesden her an bişi bekliyom artık bu ay🙏🏻🤦🏼‍♀️
Evet artık sondayız gerçekten, kalbim pırpır 😍

Kızlar bu arada şimdi haziran annelerinde okudum, bebiş 3850gr doğmuş ve yenidoğan giysisi epey büyük olmuş.
Hani hiç yenidoğan almayanlar, 3/6 dan başlayanlar alsak mı diye düşünen varsa. Bence alın 🙃
Dimi yaaaaa galiba ben 1tane daha alıcam
3tane almışım yenidoğan hepsinide hastaneye götürüyorum çocuk kussa altına yapsa kıyafetsz kalcak gibi hissediyorum😂😂😂

X