2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bebek vaktini zamanini biliyor emin ellerdesin saglikla gelsin kuveze girmesin inşallah
Gelismeleri arada haberdar et aklimiz sende

Hadi gözün aydın canım.Maşallah bebise hayırlısıyla sağlıkla gelecek inşallah.

Caglunal doğum yaptı mı? Okuyamadım araları..

İnanmıyorum ya maşallah sana sağlıcakla kavuşmanı diliyorum yawruna gelişmelerden haberdar et bizi lütfen haziran annesi oldun

Ay dimii? Hakikaten Haziran annesiyim
Ama nedense hiç oraya takılmaya niyetim yok. Nasıl bir Temmuz kabullenişiyse

Bir de tanımıyorum kimseyi. Onlar yavaş yavaş azalacak. Ben tek falan kalırım sonra gitmiyorum

Bebek suyu az da olsa bi süre dayanır sanırim 1 gun falan aklmda öyle kalmış yanlş hatrlamıyorsam. Akıntın renkli miydi nasıl anlaşilmamıs bende de akınti oluyor su gibi ama degildir herlade neyse sen hayrlisiyla stressiz bebisini al yarın kucagina da doktorun bekliyoraa yarina bi bildigi vardir icini rahat tut

Bu bebe bir şekilde çıkacak demiştim..

Tabi ki hiç takmıyor değilim. Ama Allah yardımcımız olsun sağlıkla dünyaya getirsin. Ben gerisini hallederim inşallah

Tesekkur ederim canım

Hic bisey yapmiyorum kizimla ilgileniyorum sadece buyuk temizligim yapilcak ondan sonra baslarim hareketlenmeye
Evet keyfine bak sonra

Kızlar bir tık erken öğreniyor gözlemime göre bu yaz öğrenir senin kız.

Problem ne aslında biliyomusunuz anneler babalar iyilik yaptığını sanıyor ama çocukta bi dengesizlik yaratıyor o bence. Bizde de benim babam çok israrciydi bana, kp de öyle, niyetlendi bi ısrar kiyamet tabi asla istemedi kızım tam 2 yaşına girmişti, sonra 2 ay geçti kendi istedi hemen öğrendi.
Bezi atıp bir daha baglamamak lazım onun için sen kendini ne zaman hazır hissediyorsan o zaman başla

Ananas hamilelikte iyi degil diye hatırlıyorum
İlk aylar önerilmiyor canım düşük sebebiyle ama aon aylarda hurma gibi tüketin diyorlar
Sen ssvd mi istiyordun , yoksa ilkin normalmiydi hatirlayamadim canim
Ssvd istiyordum canım kızım sezeryan
Yaa inanamıyorum şu anda. Gerçekten haklısın daha erken diye diye hiç birşey yapmıyoruz ama bebekler aceleci davranabiliyor sağ salim sıkıntısız gelsin inşallah bebişin Dualarımız seninle, bizi de haberdar et

Sağol canım. Amin..
Ağlayıp sızlamak pek bana göre değil ya. Soğukkanlı bir yapım var.
Stres yaratacak ortamlarda da bu şekilde başa çıkıyorum galiba. Sağsalim doğsun yavrucum. Anneler güçlüdür

Etrafımda benim için endişelenen insanlar olacaktır. Naz niyaz yapamıyorum da

Kimisi ağlayarak rahatlıyor. Ona lafım yok da hep kötüyü düşünen kişileri dinleyemiyorum

Bebek vaktini zamanini biliyor emin ellerdesin saglikla gelsin kuveze girmesin inşallah
Gelismeleri arada haberdar et aklimiz sende

Eve gitseydim rahat olamazdım zaten. Evde sancı çekmeye benzemez bence bu. Ki ilkinde sabaha kadar oyalanmıştım sancıyla..
Doktor gayet sakin ama netti sağolsun

Aynen oyle canım, bi sure rahat biraksak iyi olacak yoksa tramva yasayacak

Hadi hayırlısı canım

Keşke evde turnusol kağıdı bulundursaymışız anlardık ne sıvısı olduğunu

Çok endişelenme ama çok da değildir deme.

Benim beyaz veya şeffaf sümüksü akıntım olurdu. Ama amniyon sıvısı daha sıvıdır. Çok anlayamadım o yüzden.

Aynen oyle canım, bi sure rahat biraksak iyi olacak yoksa tramva yasayacak

Neyse kafamı dağıtayım biraz

Çocuk tuvalet eğitimine hazır olduğunu belli ediyor.
Doktor bana acele etme 2,5 yaşında denersin. Merak etme kimse bezli kalmamış sonuçta demişti.

Annenin gözünde büyüyor biraz. Oğlum 33 aylıkken bir hafta gibi bir sürede komple tutmaya yetişmeye falan alışmıştı

Son düzenleme:
Evet haftasida tam sınırda riske atmaya gerek yok bencede
Birde kilosu nasil doktor kuveze grier vs diyormu

Doktor 36 hafta olmuş olsa girmeyebilirdi. Ama bu haftalarda genelde takip gerekir dedi.
Yani büyük ihtimalle küveze girecek..

2360gr. 45cm olmuş. Doğumda değişecektir bu değerler

Iste anlamak zor. Turnosol kagidi bulundurmak mantikliymiş persembe kontrolüm var cok gec olmaz heralde. Bi yandan takip edeyim yine de.

Canım ister istemez annenin kafasına takılır bu stres bebeğe geçiyor ikinizi birden etkiler çok şükür ki herşey yolunda çok çok sevindim güzel haberlerle döneceğine çok emindim hemen sadaka çıkar senin ve bebeğin için canım bundan sonrası inşallah hamileligin güzel geçer sağlıkla gelir canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…