2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen dogru demis doktor simdi 2 yasinda ve asla istemiyor bir kac ay rahat birakmakta fayda var

Özel degil mi sen hangi tarihi istersen onu vermeli bence haftasıyla uyumlu ise gıcıklık yapmış bence

Amin çok teşekkür ederim zaten sağ Salim doğsun. Adak adadım

Kizlar boy hesaplamasını nasıl yapyoduk burda bı ara sorulmuştu

Eklentiler

• IMG20220607001955.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 31
Hadi hayırlısı olsun erkenci bebişimiz geliyor,saglıkla kucagına alırsın insallah

Kızlar size bir sorum var, tam 2 gündür hiç inmeyen bir ödem var ellerim ayaklarım ama ayaklarım çok kötü durumdayken şimdi yüzüm şişmiş, ne önerirsiniz? Suyu az mı içiyorum acaba yetmiyor mu

Ne guzel kurtulmuşsun darisida bize Ama Gram hevesi yok , kv gitti kolozete kapak aldi heveslensin diye onu gordukce dahada nefrte der oldu , lazimlik aldik oturmak istemiyor no no no diyip kaciyor hazir degil belli
Bende başladım bıraktım karnıma zor oluyor ama baya çişini ögrendi kaka cok zor kabız oldu falan sadece geceleri baglıyorum gündüz yapıyor tuvalete ilk başta klozete de lazımgada oturmadı sonra sonra oturdu kakasını beze yada alıştırma küloduna yapıyor neyse çişi ögrettim kakayıda babaannesi ögretecek onu bekliyoruz hamile olmasam 1 ayda oturur gibi düzen istikrarlı olmayacaksan başlama birde biraz daha büyüsün bence

Benim ayak bileklerim dün çok aşırı şişti..

Başka yorum yok
Deme demehahahaha

Şaka bir yana basamıyorum ya. Dün yorgunluktan heralde dedim gece uyudum uyandım yok geçmemiş. Bugün tüm gün yattım diyebilirim sadece yemek hazırla aka için falan kalktım akşamına daha çok şiştim

Benim eşimde beni korkutuyo bebek eskisi gibi hareketli değil oynayınca sen hep söylüyodun fln yerimi çok daraldı acaba fln , bunları dedi uyudu içime kurt düşürdü karnımla oynadım biraz sonra bebeğim sağolsun babasının dediklerini boşa çıkardı oynuyo kıpır kıpır

Aslında doğru demiş, yerleri daraldı minnoslarin
Bide kafa aşağıda olunca oynayacak tek şey el kol oluyor. Biraz daha kucukken dönüyolardı dalga dalga hareket ediyordu falan, şimdi mecburi bi sabitlik var el kol sağa sola çarpıyor bende o kadar. Ama bacağımı kapatamıyorum artık bacak aramda bi baskı ve sızı korkunçççç

Aynen farkındayım zaten hem daraldı hem önde plesanta var az oluyo beni anca ayakları popo kçşelerden oynarsa anlıyorum oda sağolsun hep oralara vuruyog

Hadi ya o derece bi baskımı kapatamıcak şekilde aman dikkat etttttt valla herkesden her an bişi bekliyom artık bu ay

Evet artık sondayız gerçekten, kalbim pırpır

Dimi yaaaaa galiba ben 1tane daha alıcam
3tane almışım yenidoğan hepsinide hastaneye götürüyorum çocuk kussa altına yapsa kıyafetsz kalcak gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…