2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaa sağ salim al inşaallah kucağına çok şükür haftası iyi inşaallah kuvöz ihtiyacı olmadan hemen yanına verirler

Haziran girdi yavaş yavaş başladı bebişler gelmeye bakalım sıra kimde doğacağı vakti de doğum şeklini de bebek belirliyor biz sadece ona uyuyoruz

Tam bir profesyonelsin.

İlk okuduğumda şaşırdım anlık olarak. Sonra o kadar güzel bir teslimiyet gördüm ki ben rahatladım senin adına. Ve şuan yeni bir bebeğin grubumuzda doğacak olması beni sevindirdi. İnşallah en kısa zamanda kucağına alırsın. Çok güzel haberleri bekliyor olacağız.

Canim saglikla kucagina alirsin inşallah, soguk kanli olman dikkatimi cekti vallahi helal olsun

Guzel haberlerle seni aramiza tekrardan bekliyoruz

Ne guzel kurtulmuşsun darisida bize Ama Gram hevesi yok , kv gitti kolozete kapak aldi heveslensin diye onu gordukce dahada nefrte der oldu , lazimlik aldik oturmak istemiyor no no no diyip kaciyor hazir degil belli

Gözün aydin canım bundan sonra sorunsuz saglikli bis ekilde ilerlesin insallah

Seninki büyük havada ısınmışken ilgilen diyecegim ama simdi cok yanlis bi zaman koca göbikle olmuyo kv ye devr ettim bende
Bu arada suan bez ne bağlıyorsun?
Ya denedim arada kayınvalidem de yardım ediyor ama yok şu an o sabır ben de. Yapıyor aslında hevesli WC’ye ama çok sık çişi geliyor 5 dk da bir çiş 3ünü yapsa da arada 1-2 kaçıyor hele oyuna vs dalarsa.
Şu an ben hazır değilim açık konuşayım

Baby turco kullanıyorum memnunum

Aaaaa dogruyormuyuz diye hastaneye gidenler geri döndü. Sen ne yaptın senin kız baya aceleci çıktı. Sağlıkla kucağına alacaksın inşallah.

Karpuzu cokmu yediriyon oglana napiyon
Cok sık etmesi zaten seni geri adim attiriyor demi beniem kizda cok uyanik keske bu huyunh baska seyleede kullansa wc de zorluk cikariyor baya baya

Karpuzu cokmu yediriyon oglana napiyon
Cok sık etmesi zaten seni geri adim attiriyor demi beniem kizda cok uyanik keske bu huyunh baska seyleede kullansa wc de zorluk cikariyor baya baya
Daha zamanı gelmemiştir ya kendini yıpratma. Ben o hatayı 2.ye hamile iken yaptık doğumdan önce öğreteceğim büyük oğluma diye hırs yaptım çok yıprandım. Wc de doğuracaktım eğilip kalkmaktan
Ya sıvı şeyler çok tüketiyor suyu bile keyif için içer yani üstüne düşsem öğrenir ama ben hazır değilim ya aynı hatayı yapmak istemiyorum

Bende uzerine dusersem dedigin gibi hata yapmış olacagim ama kayinvalidem sabirla her gitmemizde çiş geldimi diye alip alip goturuyor kadinda sabir taşıymış yahu 4 tane cocugum bu kadar ugrastirmadi babannem diyo geçen

Maşaallah herşey çok güzel görünüyor. Gözün aydın. Hadi doğuma darısı. Az kalmış zaten.

Bende uzerine dusersem dedigin gibi hata yapmış olacagim ama kayinvalidem sabirla her gitmemizde çiş geldimi diye alip alip goturuyor kadinda sabir taşıymış yahu 4 tane cocugum bu kadar ugrastirmadi babannem diyo geçen
Benimki de öyle oraya gidince bezi çıkarıyor üşenmiyor altına yapsa da sakin tepki veriyor valla kendi çocuğuma o sabrım yok benim

Benimki de öyle oraya gidince bezi çıkarıyor üşenmiyor altına yapsa da sakin tepki veriyor valla kendi çocuğuma o sabrım yok benim
Kiz kv lerimiznde huylari benziyo bak ortak yönümüz yine cikti

Sende seviyon kv ni demi bende seviyom valla azcik iş buyurmayi is yutmami bekler ama yaptigi iyiligide cok yani

Kiz kv lerimiznde huylari benziyo bak ortak yönümüz yine cikti

Sende seviyon kv ni demi bende seviyom valla azcik iş buyurmayi is yutmami bekler ama yaptigi iyiligide cok yani
Severim ya hakkını ödeyemem çocuklarım üzerinde çok emeği var onun da annemin de Allah başımızdan eksik etmesin ikisini de kayınvalidemin de 4 çocuğu var bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…