2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence çanta için gün hafta beklemeyin. Zira bugün benim yatışım yapıldı 🤭

Çılgın kızımı kucağıma almama saatler kaldı.
Suyum çok azalmış. Doktor enfeksiyon riskini almak istemedi. Zira su azlığı bebeği besleyen kordon akışını da etkiliyor.
Akıntı dediğim sıvı bebeğin suyuymuş. Doktor çok sızıntı hissettin mi dedi hayır dedim.
Ama galiba çoğu idrarla falan gitti. Çünkü hiç öyle fazla ıslaklık yoktu bende..

Ciğer geliştirici yapıldı. Antibiyotik başlandı. Yarın suni sancı ardından doğum 🤭

1,5 cm açıklık varmış. Ama sancım yok. Nst ye bağlanıyorum.
Gayet rahatım. İlk başta beklemediğim için şaşkındım. Ama şu an rahatım. Doktoruma güveniyorum.
Çantayı eşim hazırladı. Ben burada toparlarım artık 😁

Yenidoğan ünitesine alınacaktır. 34+3 teyiz. Gelmesi gereken zamanı bebek kendi seçmeli dimi ama 😂

Ben doğuruyorum diye siz panik olmayın. Ama doktor vajinal muayene isteyince de tribe girmeyin. Her şekilde muayene şart artık..

Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 😂
İnanmıyorum ya maşallah sana sağlıcakla kavuşmanı diliyorum yawruna gelişmelerden haberdar et bizi lütfen haziran annesi oldun 😍😍

Severim ya hakkını ödeyemem çocuklarım üzerinde çok emeği var onun da annemin de Allah başımızdan eksik etmesin ikisini de 🙏🙏🧿🧿 kayınvalidemin de 4 çocuğu var bu arada 😅
Helal olsun oyle kayinvalideye🤩

Gercekten bazen kendi annemden farklari olmuyorlar ,mesela pazartesi temizligim yapilcak kizi bana birakin annem dedi yemeginizide yaparim akşama siz yorgun olursunuz annen yemekle ugrasmasin bide dedi yemegi yapcak kiza bakcak işte o gun☺️

Acele karar da değil aslında diğer muayeneler de böyleydi çok kısa sürüyor vs canımı sıkan şeyler vardı ama hadi diyordum arkadaşım şöyledir böyledir ama bu sefer abarttı tersledi resmen hepimizi inan okadar kötüyüm ki çok aşırı bozuldum 😔
Canım değiştir korkmadan ne olacak ki ben 32.hafta değiştirdim kafama yatmasaydı bu hafta yeni Dr geçerdim iletişim önemli bence

Severim ya hakkını ödeyemem çocuklarım üzerinde çok emeği var onun da annemin de Allah başımızdan eksik etmesin ikisini de 🙏🙏🧿🧿 kayınvalidemin de 4 çocuğu var bu arada 😅
Hadi bende katilayim. Bende çok severim. 2 sene baktı benim oğlana. Evimin işini yaptı. Bana da baktı. Kendinde kocası da prenses gibi davranırlar 🥰🧿🧿🧿🧿 Gerçek anne babam kadar varlar. Ama annemin babamin da hakkını yiyemem bazı muskilatlarindan dolayı çok bakamadilar. Ama her türlü maddi manevi yanimdaydilar. Hepsinin de hakkı çok üstümde.

Helal olsun oyle kayinvalideye🤩

Gercekten bazen kendi annemden farklari olmuyorlar ,mesela pazartesi temizligim yapilcak kizi bana birakin annem dedi yemeginizide yaparim akşama siz yorgun olursunuz annen yemekle ugrasmasin bide dedi yemegi yapcak kiza bakcak işte o gun☺️
Yaaa ne güzel seninki benimkine cidden benziyor 🤩 biz de böyle oluruz inşallah 🙏

Hadi bende katilayim. Bende çok severim. 2 sene baktı benim oğlana. Evimin işini yaptı. Bana da baktı. Kendinde kocası da prenses gibi davranırlar 🥰🧿🧿🧿🧿 Gerçek anne babam kadar varlar. Ama annemin babamin da hakkını yiyemem bazı muskilatlarindan dolayı çok bakamadilar. Ama her türlü maddi manevi yanimdaydilar. Hepsinin de hakkı çok üstümde.
Destek olmadan çocuk büyütmek çok zor zaten ya 🥲 sen de şanslısın ne güzel 🧿🧿🧿

Ne mutlu bizlere rabbim bundan sonrasinida boyle guzel eylesin gercekten şansliyiz🧿🥰

Suyum çok azalmış. Doktor enfeksiyon riskini almak istemedi. Zira su azlığı bebeği besleyen kordon akışını da etkiliyor.
Akıntı dediğim sıvı bebeğin suyuymuş. Doktor çok sızıntı hissettin mi dedi hayır dedim.
Ama galiba çoğu idrarla falan gitti. Çünkü hiç öyle fazla ıslaklık yoktu bende..

Ciğer geliştirici yapıldı. Antibiyotik başlandı. Yarın suni sancı ardından doğum 🤭

Gayet rahatım. İlk başta beklemediğim için şaşkındım. Ama şu an rahatım. Doktoruma güveniyorum.

Yenidoğan ünitesine alınacaktır. 34+3 teyiz. Gelmesi gereken zamanı bebek kendi seçmeli dimi ama 😂

Ben doğuruyorum diye siz panik olmayın. Ama doktor vajinal muayene isteyince de tribe girmeyin. Her şekilde muayene şart artık..

Kız maşallah sana helal olsun ne kadar serin kanlısın. Allahım bozmasın. Inşallah hayirlısiyla kucagina almayı saglıkla kavuşmayı nasip etsin Rabbim. 😍 bu arada gunumüz aynı vallahi heycan yapmadim ama mesajın insanı resmen rahatlatıyor. Rahatça dogum olsun insallah. Haberleriniz bekliyoruz💐😋

Ne guzel kurtulmuşsun darisida bize 🙈 Ama Gram hevesi yok , kv gitti kolozete kapak aldi heveslensin diye onu gordukce dahada nefrte der oldu , lazimlik aldik oturmak istemiyor no no no diyip kaciyor😃 hazir degil belli
Yaaa yerim ben onu doğumdan sonraya bırakmak daha hayırlı o zaman canim inşallah zorlanmadan asarsiniz bu süreci de 😍🥰

Tevekkülüne ,teslimiyetine hayran kaldım ..
Rabbim sağlıcakla da kucağına almayı nasip eylesin inşAllah ..
Şu mesajını okuyan herkes senin için mutlaka kızın adına da senin adına da dua edecektir.
Allah'ım müjdeli haberler almanı nasip etsin ..

ssevilll ssevilll H Hoscakalmelek Anteplililili Anteplililili M Mucize yolunda çok teşekkür ederim kızlar. Valla üzerimden kocaman bir yük kalktı. Detaylı ultrasondan beri sürekli bir tedirginlik vardı. Ne kadar düşünmemeye çalışsam da çok korkuyordum. Umarım bundan sonra hamileliğim güzel geçer. 🙏🙏🌸

Tüm mesajlara cevap veremiyorum hafif telaş var malum..
Çok az sancım varmış. Ben bir şey hissetmiyorum. 🙄
Beklesem belki bebek başlatacak doğumu. Ama gidişata göre doktor yönlendirecek yarın. Çünkü su azlığı çok fazla relax davranmaya izin vermiyor 🤷
Galiba sabah bir ciğer geliştirici daha yapacaklar..

X