2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnanmıyorum ya maşallah sana sağlıcakla kavuşmanı diliyorum yawruna gelişmelerden haberdar et bizi lütfen haziran annesi oldun

Severim ya hakkını ödeyemem çocuklarım üzerinde çok emeği var onun da annemin de Allah başımızdan eksik etmesin ikisini de kayınvalidemin de 4 çocuğu var bu arada
Helal olsun oyle kayinvalideye

Gercekten bazen kendi annemden farklari olmuyorlar ,mesela pazartesi temizligim yapilcak kizi bana birakin annem dedi yemeginizide yaparim akşama siz yorgun olursunuz annen yemekle ugrasmasin bide dedi yemegi yapcak kiza bakcak işte o gun

Canım değiştir korkmadan ne olacak ki ben 32.hafta değiştirdim kafama yatmasaydı bu hafta yeni Dr geçerdim iletişim önemli bence

Severim ya hakkını ödeyemem çocuklarım üzerinde çok emeği var onun da annemin de Allah başımızdan eksik etmesin ikisini de kayınvalidemin de 4 çocuğu var bu arada
Hadi bende katilayim. Bende çok severim. 2 sene baktı benim oğlana. Evimin işini yaptı. Bana da baktı. Kendinde kocası da prenses gibi davranırlar Gerçek anne babam kadar varlar. Ama annemin babamin da hakkını yiyemem bazı muskilatlarindan dolayı çok bakamadilar. Ama her türlü maddi manevi yanimdaydilar. Hepsinin de hakkı çok üstümde.

Yaaa ne güzel seninki benimkine cidden benziyor biz de böyle oluruz inşallah

Destek olmadan çocuk büyütmek çok zor zaten ya sen de şanslısın ne güzel

Ne mutlu bizlere rabbim bundan sonrasinida boyle guzel eylesin gercekten şansliyiz

Kız maşallah sana helal olsun ne kadar serin kanlısın. Allahım bozmasın. Inşallah hayirlısiyla kucagina almayı saglıkla kavuşmayı nasip etsin Rabbim. bu arada gunumüz aynı vallahi heycan yapmadim ama mesajın insanı resmen rahatlatıyor. Rahatça dogum olsun insallah. Haberleriniz bekliyoruz

Ne guzel kurtulmuşsun darisida bize Ama Gram hevesi yok , kv gitti kolozete kapak aldi heveslensin diye onu gordukce dahada nefrte der oldu , lazimlik aldik oturmak istemiyor no no no diyip kaciyor hazir degil belli
Yaaa yerim ben onu doğumdan sonraya bırakmak daha hayırlı o zaman canim inşallah zorlanmadan asarsiniz bu süreci de

Tevekkülüne ,teslimiyetine hayran kaldım ..
Rabbim sağlıcakla da kucağına almayı nasip eylesin inşAllah ..
Şu mesajını okuyan herkes senin için mutlaka kızın adına da senin adına da dua edecektir.
Allah'ım müjdeli haberler almanı nasip etsin ..

ssevilll H Hoscakalmelek Anteplililili M Mucize yolunda çok teşekkür ederim kızlar. Valla üzerimden kocaman bir yük kalktı. Detaylı ultrasondan beri sürekli bir tedirginlik vardı. Ne kadar düşünmemeye çalışsam da çok korkuyordum. Umarım bundan sonra hamileliğim güzel geçer.

Tüm mesajlara cevap veremiyorum hafif telaş var malum..
Çok az sancım varmış. Ben bir şey hissetmiyorum.
Beklesem belki bebek başlatacak doğumu. Ama gidişata göre doktor yönlendirecek yarın. Çünkü su azlığı çok fazla relax davranmaya izin vermiyor
Galiba sabah bir ciğer geliştirici daha yapacaklar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…