2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok teşekkür ederim bugün 5+5 teyim canım inşallah hepimiz rahat bir hamilelik geçiririz bu ilk ve son olur

Kızlar selam, anlatayım da rahatlayayım tekrardan teşekkürler bu arada
Çocuklar uyuduktan sonra söyledim, apartmanın önüne bebeklerin babası geldi birşey olursa diye bekledi orda. Korkarak veya çekinerek söylememeye çalıştım sonuçta o beni evliyken aldattı benim bekarken yaptığımdan utanmama gerek yok. Söylediğimde ağzına geleni söyledi şimdi buraya yazmak istemediğim hakaretler...Ben dayanamadım sen beni aldattın ş*efsiz sen kimsin de bana bunları söylersin önce kendi adamlığına bak hamile karını aldatacak kadar ş*refsizsin sen ben senin çocuklarının annesiyim vs. Kavgaya döndü iş. Ben herşeyi söyledim tüm içimdekileri döktüm açıkçası zamanında yanlış kişiyi seçmişim ama hayat bana ikinci şansı verdi dedim, anladı zaten kim olduğunu. Yine bir sürü şey evliliğimiz boyunca unutamadın zaten yok sonunda istediğin oldu ben vicdan azabı çekerken sen onunlamıydın o adamı çocuklarımın başına baba olarak getirmem vs. senden daha iyi babalık yapacağı kesin aylardır görmüyorsun çocukları dedim. İkisinide elinden alıcam asla göremeyeceksin bir daha dedi. B*k alırsın mahkeme kararı belli dedim. İnanın daha fazla detaya girmek istemiyorum moralim bozuk zaten. Sonra çekip gitti işte oğlum sesimize uyanmış gittim onu yatırdım öğrendim ki aşağı indiğinde onunla karşılaşmış o da orda beklediği için tabi mantıken görmüş , ,komşu beni aradı seninki aşağıda biriyle kavga etti polisi aradık diye komşuya anahtarı verdim çocuklara göz kulak olsun diye aşağı indim, polis bunların ifadesini almaya götürdü. Bende peşlerinden bide gecenin köründe orda bekledim sonuç ikiside birbirinden şikayetçi olmadı tabiki. Eve geç döndüm o yüzden de geç kalktım yazamadım, gündüz de anlatacak vaktim olmadı bebeğim diş çıkarıyor zaten onunla uğraştım. Bugün boş buldukça içimdekileri anlatacağım aldatılma dahil çünkü gerçekten yoruldum ve bunaldım. Yazınca rahatlıyorum anca.

Merhaba hayırlı olsun bebekleriniz inşallah sağlıkla kavuşuruz hepimiz benmde tüp bebek ilk çocuk şuan 4+5 İstanbul Avrupa yakası özelde doktor öneriniz var mı
Canım ben Nisa hastanesine gidiyorum yenibosnada diğer 2 dığumumuda burda yaptım hiç sıkıntı yaşamadım çok şükür doktorumu çok seviyorum

İdrar yolunda enfeksiyon yüzünden olmuş. İlaç verdi miniğe baktı keseyi gördük... Kanama vs yok dedi Hcg'de 2500 olmuş.
Hayırlı uğurlu olsun canım gözün aydın benim önceki gebeliğimde olmuştu enfeksiyon birşey olmaz geçmiş olsun

Canım üzme kendini mahkeme kararında belliyse hiç stres yapma zaten ilgilenecek bi baba olsa hamileyken aldatmaz sonrada görmeden dayanamazdı zaten çok ilgili olsa Allah’ından bulsun

hilalcikk geçmiş olsun canım,daha iyimisin? Hastalık mevsimindeyiz benim oğlan da aynı
Canım tam hamile kaldığım dönem çok hastalandım bende baya ilaçlar falan kullandım ki hiç böyle hastalanan biride değilim şimdi tekrar bi grip oldum ama baya toparladım düne göre sanırım hamilelik bağışıklığımı düşürüyor benim çünkü her hamileliğimi bi hastalıkla öğreniyorum tuhaf

Olaylı bir geceymiş... Ama bu erkeklerin bir sürü halt yiyip sonra kadınları namusundan vurmasına aşırı canım sıkılıyor Keşke eşinden boşandığın sıralarda bir jinekologa gitmis olsaydın eğer bosandıktan sonra hamile olmadığını kanıtlarsan iddet müddeti kaldırma davasına başvurabiliyorsun. Bebekler doğduğunda da asıl babalarına direkt hakkı sen veriyorsun. Aynı zamanda eğer istersen süreyi beklemeden evlenedebiliyorsun. Eşine dava açmıyorsun karşı tarafı olmayan bi dava devlet mahkeme kararı ile iddeti kaldırıyor.

Son olarak moralini yüksek tutmaya çalış Bizimle istediğin gibi dertleşebilirsin. Unutma sen iki minik candan sorumlusun... Bu süreçler gelip geçici

Bencede bağışıklığı düşürüyor hamilelik, bende önceki hamileliğimde korona olmuştum mesela. bol bol vitamin takviyesi al canım dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…