2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bana yazdığı folidoce sadece folik asit. B6 vitamini yani.. 20₺ vermiştim eczanede.

Kese gördükten sonra başka vitamin almama gerek var mı diye sordum. Belki decavit tarzı multivitamin falan verir diye. Kan değerlerime bile bakmadan gerek yok dedi.. :işsiz:
Şuan çok yeni ondan bence .
Belki 8 ile 10. Haftada vermeye başlarlar.

Valla canım 6 aylığa kadar kimse anlamazsa şaşarım yani.
Her şeyden önce bulantılardan dolayı yüzüm ele veriyor 😀
Vala bende göğüs hassasiyeti ve büyümesi disinda pek belirti yok birde her an adet olacakmisim gibi kasik agrilarim var.bulanti falan daha baslamadi.

Kızlar merhaba dün bahsettiğim mide bulantısı yok durumu gece bana afedersiniz sabaha kadar kusma olarak geri döndü...gece başladı ve asla uyuyamadım. Artık halsiz düşünce acile gittik serum falan verdiler. Ultrasonla bakıldı tahlil falan yaptı doktor herşey normal dedi. Prilam yazdı. Bir de aklıma şey takıldı ben 2gün önce beta testi yapmıştım 19 binlerde çıkmıştı acilde tekrar bakmışlar 20 binlerde çıkmış.. Sizce artışın yavaşlaması normal mi? 😔😔😔😔😔

Kızlar merhaba dün bahsettiğim mide bulantısı yok durumu gece bana afedersiniz sabaha kadar kusma olarak geri döndü...gece başladı ve asla uyuyamadım. Artık halsiz düşünce acile gittik serum falan verdiler. Ultrasonla bakıldı tahlil falan yaptı doktor herşey normal dedi. Prilam yazdı. Bir de aklıma şey takıldı ben 2gün önce beta testi yapmıştım 19 binlerde çıkmıştı acilde tekrar bakmışlar 20 binlerde çıkmış.. Sizce artışın yavaşlaması normal mi? 😔😔😔😔😔
Tabiki normal cnaım başlardkai gibi artış olmuyor bi yerdne sonra en yüksek seviyeye gelip öyle kalıyor. Yani zaten ultrasonda gçrünme evresine geldikten sonra beta bakılmaz bile. Herşey normal dediyse içini ferah tut

Yerinden yerine fark gösteriyomuş canım aynı yerde yapın diyolar hep kan testini . Geçmiş olsun çok korkuyorum bende böyle durumlardan

Sat tarihine göre daha küçük demek oluyor bu da sanırım benim durumuma benzer asla kötü değil sadece bizim hesaplarımızdan daha geç görünecek bize göre 5 hafta aslında 4.5 hafta gibi düşünebilirsin. Geç döllenme ile ilgili normal yumurtlama tarihinden daha geç yumurtlama olmuş döllenme geç gerceklesmistir
Anladım canım ben o zaman geç giderim muayeneye

Tabiki normal cnaım başlardkai gibi artış olmuyor bi yerdne sonra en yüksek seviyeye gelip öyle kalıyor. Yani zaten ultrasonda gçrünme evresine geldikten sonra beta bakılmaz bile. Herşey normal dediyse içini ferah tut
Yerinden yerine fark gösteriyomuş canım aynı yerde yapın diyolar hep kan testini . Geçmiş olsun çok korkuyorum bende böyle durumlardan
Sağolun kızlar inşallah tiksinmezsiniz bişeyden 😔😔

Çok çok geçmiş olsun. Haftanı görememişim canım bence normal beta sürekli aynı hızda artmaya devam etmiyor belli bir zaman sonra yavaşlıyor ve akabinde yavaş yavaş düşüş yaşanıyor ilerleyen aylarda bunu biliyorum. İçin rahat olsun.

X