2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim göğsümü tarif etmişsin dogum yaptığım gun ebe kizimi göğsüme yapistirdi once eliyle oynadi sonra bebege yöneltti o anda cikti sonra emezire emzire baktim baya baya çıkmışti zor olmadi yani
Ayyyy içimi rahatlattın annemde emzirince çıkar diyoda yinede başından geçmiş kişilerr sormak daha mantıklı

Yarın 3hafta sonra tahlil yaptırma bahanesiyle bebemi görmeye gitcem bilin bakalım kim heyecandan uyuyamadı Hem bebemi özledim hem de büyümüştür elini bana gösterir bu sefer ümidiyle kalbim pır pırr❤ Muayneden sonra hemen buraya sirayet ederim Oğluşum kıza dönüşmediyse ona cicilerde alırım bende inşallah.. Biraz paylaşılanlara bakımca duygulandım. Zaman nasılda hızlı.. Sanki daha dün ovülasyon testleri yapıyoduk.. Sonra kese görülecek mi ? Bebeği görecek miyiz? Kalp atışı duyulur mu derken... Alışverişler, bebek bezleri, emzirme,kitaplardan kesitler, telaşlar.. Oh mis gibi Kızlar ben doğurdum ! paylaşımları gelmişş bir de bakmışız kuzular kucakta

İnşallah sağlıklı, sağlıcakla doğururuz

Göz yaşı pıt valla yaaaa
Kısmetse hep beraber ogunleride görücez bir kaç aya

Canım sıkkın panik atak geçiriyorum bu sıralar yogunlaştı üç kere oluyor gunde korkuyorum evde tek kalamıyorum zaten beş aydır enfeksiyon ugrasıyorum içmedigim ilaç kalmadı korona bu bebek karnımda, ne olacak. Neden yazdım şuan biraz rahatlayım kafam dsgılsın dedim kimse yok şuan iyi degilim

Dışarı çıkmak ve birileriyle yüz yüze sosyalleşmek iyi gelir kv'm korona döneminde panik atak nöbetleri geçirmeye başladı. Sosyallesmek ve dışarı çıkmak iyi geliyor. Hiçbir şey yapamasa her gün dolaşır, yürür. Öncelikle gerçekten panik atak mı bunu tespit etmek lazım bir uzmanla. Sonrasında önerilerini dinleyerek süreci geçirmek daha rahat olur canım. Mutlaka canını sıkan tetikleyen şeyler vardır. Hamilelik ve lohusalık dönemini sağlıklı geçirmek için bir uzmana danışmak iyi olur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…