2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bunun fiyatı nasıl indirme girmiş e bebekde de ben normal fiyatlarınıda bilmiyorum normal mi inmişmi gerçekden

Eklentiler

• E9B06E90-9538-465D-A3C4-470A6719D465.png
    312,6 KB · Görüntüleme: 63
Aynen bence de yazık bize asla asla yıkanabilir bez yok
Eskiler gördükçe " ne şanslısınız, bizim zamanımızda yoktu . Boklu bez yıkıyorduk" diyor.

Bazıları parasal degil tabii, sağlık açısından düşünüyor bunu .
Ama isteyen istediğini yapsın
Ben böyle iyiyim
Zaten ilk zamanlar günde 10 taneye yakın bez değiştiriliyor gece de degil buna .

Hem benim premses ellerim kaldırmaz
Deterjanlara karşı tepki veriyor. Elde yıkamayacak ama
Boklu bezler önce elde temizlenecek galiba degil mi, sonra makine

Herhalde öyledir nasıl temizlenecek o boklar hem de sulu... Aynen katılıyorum canim.
Asla bu konuda prensesligi kabul edebilirim.
Ya neden saglikliymis ama ben sağlıklı yaşam olayından uzak bir insan olmak istiyorum bu noktada sanırım sağlıklı yaşam bana göre değil

Cidden ben de bazen yemeği tatsız tutsuz yapiyorum bu niye böyle oldu falan oluyor hakikaten neden öyle oluyor ki hep yaptigimiz yemekler halbuki

Evet, o kadar derine inmek istemiyorum ben de

Bunun fiyatı nasıl indirme girmiş e bebekde de ben normal fiyatlarınıda bilmiyorum normal mi inmişmi gerçekden
2.si 1 TL indirimleri oluyor hepsi burada da ordan almisdim ben.84 li 1 numara ve 84 lu 2 numara 1 er paket aldım.141 TL ye toplamda. Adet fiyatı 83 kuruş mu ne yapıyordu.3 numara alayım diye bakdim 1.27 ye geliyor e bebekde

2.si 1 TL indirimleri oluyor hepsi burada da ordan almisdim ben.84 li 1 numara ve 84 lu 2 numara 1 er paket aldım.141 TL ye toplamda. Adet fiyatı 83 kuruş mu ne yapıyordu.3 numara alayım diye bakdim 1.27 ye geliyor e bebekde
Hepsi buradada evet tane 1 tl oluyo ama zamanlaro vsr galiba kim bilir bidaha nezman olur
Geçen bayb turcoda vardı acaba sleepyde nezman olur

Kimisi de almıyo daha çok kötü olasın diye bekliyo boşver en rahatı sensin

Prima kullanırım zaten ya diğerleri de neredeyse aynı fiyat zaten ablaları da primayla büyüdü hak geçmesin
Ama canım premium care almayacaksan eğer Sleeppy Natural daha iyi.
Ben arkadaşımda inceledim ilk zamanlar için Bio Natural olanı alıcam o bir tık daha pahalı, büyüyünce Natural olana geçerim normal prima dan kat kat iyi kızımda kullandım premium care ona rağmen Sleeppy daha güzel gelmişti. Bi incele bence çok alma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…