2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ama canım premium care almayacaksan eğer Sleeppy Natural daha iyi.
Ben arkadaşımda inceledim ilk zamanlar için Bio Natural olanı alıcam o bir tık daha pahalı, büyüyünce Natural olana geçerim normal prima dan kat kat iyi kızımda kullandım premium care ona rağmen Sleeppy daha güzel gelmişti. Bi incele bence çok alma
Bende oğlumda premium care kullanmıştım. Diğer hiç bir bez olmadı. Bu sefer sleepy bio natural le basliycaz bakalım ☺️

En iyi bez aslında bu, kızımda bunla başlayıp 9. ay premium care e geçmiştim, o zaman bile bi yerden sonra pahalı oluyordu her yeni numarada bez adedi azaldığı için. Ama şimdiki fiyatlara inanamıyorum. Ben de sleepy bio ya da premium care düşümüyorum. Ne alırsanız alın stok yapmayın derim.

Eklentiler

• 951598FB-BD34-41C7-80D1-685AFED3B958.jpeg
    951598FB-BD34-41C7-80D1-685AFED3B958.jpeg
    19,8 KB · Görüntüleme: 70
Biraz erken daha ama merak ettiğim bişi var
Bunu tecrübeli anneler cevap verebilir anca..

Benim göğüs ucum yok öyle sporcu üstler giydiğim göğüs ucum hiç belli olmazzz. Yani göğüs ucum var ama böyle cıkık değil, anca üşüdüğümde fln anca öyle çıkarsa çıkar😂🤦🏼‍♀️
Böyle olan varmı, bebek benim göğüsü çekmekde zorlanırmı yoksa böyle daha mı rahat olur ,yada çocuk çeke çeke çıkarırmı
Kafamda deli sorular 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Son düzenleme:

Benim göğüs ucum yok öyle sporcu üstler giydiğim göğüs ucum hiç belli olmazzz. Yani göğüs ucum var ama böyle cıkık değil, anca üşüdüğümde fln anca öyle çıkarsa çıkar😂🤦🏼‍♀️
Böyle olan varmı, bebek benim göğüsü çekmekde zorlanırmı yoksa böyle daha mı rahat olur ,yada çocuk çeke çeke çıkarırmı
bende merak ettim bunu, benimde aynı çnkü cevapları bekliyorum :)

Oldu canim emredersin der kendin süpür çok istiyorsan derim. Ki dedim de eşim kendi süpürüyor. Ben çalışıyorum kusura bakma ben her dakka ev filan supuremem ancak hafta sonu 1 kere dedim. Şimdi değil hamilelikten önce. O zaman yine arada supuruyordum. Şimdi asla elimi surmuyorum. 🙈 Robot süpürge aldım eşim çok yorulmasin diye 😂🧿

Seviyorum akıllı kadınları. 🥰
Erkek milletine yüz vermeye gelmez anası gibi hizmet beklerler sonra 😂
Mesela ben haftasonu çocuğu alıp ablama gittim gezmeye. Eşim balığa gidecekti vazgeçmiş. Bir aradım evi süpürüyormuş yiğidim. Sonra da banyoyu tuvaleti ovmuş 😁
Ben deterjan koklamayayım istiyor çünkü..

Ina May'in Emzirme Rehberi diye bir kitaba denk geldim, ilkinde çok problem yaşadığım için okumak istedim aldım. Ondan bir kaç alıntı.

Eklentiler

• 20220210_002309.jpg
    20220210_002309.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 64
  • 20220210_002337.jpg
    20220210_002337.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 53
  • 20220210_002350.jpg
    20220210_002350.jpg
    102,5 KB · Görüntüleme: 57
Bugün tansiyonum 13-8 oldu nabzım 140 doktora gittim tabi hafta da fixs 3 kere gidiyorum kadın beni görünce tansiyonu ölçtü gene aynı çıktı e iyi dedi 13-14 normal bak ben 15 senedir aynı işi yapıyorum geç bi de kalbine bakalım dedi baktı sorun yok bilmiyorum ki ne dememi istiyorsun dedi tabi o arada o kadar ağlıyorum ki bide rahim uzunluğuna bakalım dedi baktı o da iyi maşallah dedi nolur artık dedi bak sana yazık etraftaki lere yazık en önemlisi bebeğine yazık dedi sen bu panikle nasıl doğurucan dedi ya ben istedim ki bi ilaç bi bişey versin yok ilaçlık bisey ama istersen sana sakinleştirici bi serum verim dedi yoksa biseyin yok bu tansiyon lar normal dedi 1 aya gel dedi bilmiyorum o kadar ağlamışım ki yüzüm gözüm kıpkırmızı olmuş o kadar sıktım demek ki kendimi 😔

Zor hamile kalıp kıymetini bilecekken hayatı zehir ediyorsun. Ne olmasını bekliyorsun?
Neden psikolojik yardım almıyorsun?

Benim tansiyonum geçen hafta 10-6 çıktı. Düştü mü hep böyle düşer zaten. Ne doktor ne ben üstünde durmadık. Solgun görünüyordum vitamin ve demir ilacı yazdı gönderdi.

Bir sefer ben ne yapıyorum böyle deyip uzman desteğine başvursana..

Bak bu durumu düzeltmezsen bebek doğduktan sonra bu panik dalgası ona da sırayet edecek. Aşırı korumacı ebeveynlerin çocukları sosyal hayatta başarısız olurlar..

Ina May'in Emzirme Rehberi diye bir kitaba denk geldim, ilkinde çok problem yaşadığım için okumak istedim aldım. Ondan bir kaç alıntı.
Ina May doğuma hazırlık ve sonrası konusunda en yetkin kaynaklardan. Doğal doğumu destekleyenlerin başucu kitabıdır. Okumakta büyük yarar var. Ben de okuyacağım,listemde var.

Yaa aynı benimde öyle. Anca elimle çıkartırsam çıkıyor ya da soğukta çook az çıkar. Bende çoook araştırdım. İnşallah çocuk çıkarır 😞 ya da sağmak işe yarasın diye umuyorum..

bende merak ettim bunu, benimde aynı çnkü cevapları bekliyorum :)
Atpaz kitapdan paylaşmıl güzel😍
Benim düz göğüslerim olan içi göçük değil iyi bari sevdim bu kitabı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍😍teşekkür ederim
Yaa aynı benimde öyle. Anca elimle çıkartırsam çıkıyor ya da soğukta çook az çıkar. Bende çoook araştırdım. İnşallah çocuk çıkarır 😞 ya da sağmak işe yarasın diye umuyorum..
Aypaz paylaşmış canım inşallah yararlı olur da doğumdan sonra sağlıklı güzel bi şekilde emzirebilirz belki yaşamış annelerde vardır🤦🏼‍♀️🙏🏻

Benim göğsümü tarif etmişsin 🤦‍♀️ dogum yaptığım gun ebe kizimi göğsüme yapistirdi once eliyle oynadi sonra bebege yöneltti o anda cikti sonra emezire emzire baktim baya baya çıkmışti zor olmadi yani ☺️

X