2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet gerçekten çok pahalı şuan bu. Bende bir paket Bio deneyip olmazsa premium care ve diğerleri şeklinde giderim.
Gittiği yere kadar şimdilik tek bebek olması çok zorlamayacak

Eğer ihtiyaç olursa mama fiyatları çok korkutucu... Hemde dahada elzem bir ihtiyaç o beni çok üzüyor. Benim sütüm olmuştu ama olmayanlar ne yapacak? Ne içsin o çocuklar minicik bedenlerine inek sütü giriyor sırf bu hayat pahalılığı yüzünden

Ayyyy içimi rahatlattın annemde emzirince çıkar diyoda yinede başından geçmiş kişilerr sormak daha mantıklı
Benim de hiç uç yoktu hatta süt dolunca iyice dümdüz oldu ama biraz elleyince buruşuyor ya o zaman tutuyor bebiş eme eme zaten koca bir uç yapıyor sonra elveda uçsuz meme

Benim arkadaşım çaya bisküvi banıp vermişti 1 aylık çocuğa şok olmuştum Eskiden un kavuruyorlarmış inek sütü meyve suyu veriyorlarmış. Benim sütüm hiç yaramıyor mecbur mama takviyeli gideceğiz eskiden bi bebelac bi aptamil vardı şimdi ne alırım hiç bilmiyorum çok şükür durumumuz iyi bize koymaz ama insan yarınını bilemiyor ki bu ülkede

Hanımlar diş etiniz şişiyor mu? Hamilelikte artan kan akışına bağlı diş eti şişmeleri olur diyor. İlk aylarda olmuştu birkaç dişin yanında. Şimdi de ön dişte olmuş. Bakıyorum diş ipiyle falan birşey de yok. Yine sebepsiz bir şişme anlaşılan

Pirinç unuyla büyüyen koca bir nesil var. Bizim yaşlarımızdalar

Ben oğluma hipp alıyordum. Çoğu aynı ayarda zaten. 2016 yılında 35₺ olan mama şimdi 110-120₺

Ben anne sütüyle destekleyebiliyordum. Günde 2 veya 3 defa mama içiyordu. Sadece mama içen bebekler var

Evet diş etlerim bir tuhaf benim de. Paradontax kullanıyorum ama arada tuzlu su gargarası mi yapsam diye düşünüyorum. Çünkü ilk hamilelikten sonra diş eti çekilmesi yaşamıştım.

Kızlar selam.
Dünden beri genital bölgemin üst kısmında(afedersiniz tüylerin çıkmaya başladığı kısım) ara ara hafif iğne batar gibi bir şey batıyor gibi oluyor acımıyor ama tedirgin etti beni doktorum da yokmuş başına gelen var mı başka bir doktora gözükmem gerekir mi acaba ?

Ben de buna çok üzülüyorum. Bebek bezi hadi neyse, hazır bez olmadan da büyüyor bebeler bi şekilde ama mama nasıl alacak bu insanlar. Eski usul pirinç unu vs. yediren çok olur gibime geliyo. Kaldi ki süt bile pahalı. Ne bileyim yaa. Marketlerde mama bez reyonlarına baktıkça aklıma geliyo hep bunlar.

Evet diş etlerim bir tuhaf benim de. Paradontax kullanıyorum ama arada tuzlu su gargarası mi yapsam diye düşünüyorum. Çünkü ilk hamilelikten sonra diş eti çekilmesi yaşamıştım.
Ben tuzlu suyla geçirdim ama birkaç gün sürmüştü. Bakalım bu daha küçük bir yer, inşallah iner.

Ayrıntılı ultrason için bir tanıdık aracılığıyla şehir hastanesinden randevu aldım. 24 şubatta yaptıracağım inşallah. O tarihte bebeğim 19+5 olacak. Acaba erken mi olur? Randevu aldıktan sorna biraz tedirgin oldum. Siz kaçıncı haftasınızda yaptıracaksınız?

Kızlar günaydın Kızlar ya bebeklere belli bir aya kadar su vermek yasak ya, o sıcaklarda bebişler 1-2 aylıkken nasıl dayanacaklar susuz Anne sütü onlara su yerine derler ama bilemedim. Tabi ki yasaksa kalkıp verecek değiliz Ama gerçekten gerekli değil mi

Bana doktor özellikle 20. Hafta dolsun demişti ama her dr farklı görüşte olur tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…