2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben kış olmasına rağmen günde 1 çay kaşığı verdım. Cunku ağzında pamukçuk çıkabilirdi.
Anne sütü aldığı icin gerek yok deniyor evet .

Ama ben kendi bildiğimi okudum :)

Ben kış olmasına rağmen günde 1 çay kaşığı verdım. Cunku ağzında pamukçuk çıkabilirdi.
Anne sütü aldığı icin gerek yok deniyor evet .

Ama ben kendi bildiğimi okudum :)
Benim kızçeler de yaza denk geldiler veriyordum su mama içerse şart zaten de çok sıcakta ne bilim gerekli bence kimisinin sütü çok tatlı oluyor mesela içi bayılır çocuğun

Benim kızçeler de yaza denk geldiler veriyordum su mama içerse şart zaten de çok sıcakta ne bilim gerekli bence kimisinin sütü çok tatlı oluyor mesela içi bayılır çocuğun
Yazın
2-3 çay kaşığı veriririm anne sütü alsa bıle.
Mama da su zaten şart evet

Yapış yapış anne sütü zaten

Aslında bebek bezi ve mamaların deneme boyları olmalı 10 kullanımlık mesela. O mamayı içecek mi o bez iyi mi karambole alıyoruz sonra elimizde kalıyor.
Aslinda bazı firmalar talep edince yolluyordu eskiden. Ben öyle bir kaç bez deneyip kendi bezimde devam etmiştim
Ben mama kullanmak zorunda kaldım. O zaman Aptamil kullandım hep ama çocuk başka mama asla almadı. Bu sefer baştan farklı denemek istiyorum. Forumda araştırdım yorumları okudum. Smilac aldım bir kutu bakalım ne olacak

Benim de hiç uç yoktu hatta süt dolunca iyice dümdüz oldu ama biraz elleyince buruşuyor ya o zaman tutuyor bebiş eme eme zaten koca bir uç yapıyor sonra elveda uçsuz meme
İyi bebiş onu her türlü çıkartıyor yani, etrafımdaki herkesde göğüs ucu var çok , bende hiç yok korkuyordum daaa rahatladım

Evett şimdi muayneden çıktım geldim. Devlet hastanesine geldiğim için tabi bir ultrason fotisini bile çok gördüler Ölçülerinin yazdığı bir kağıt verdi sadece. 18+3 ken 19+2 çıkan tosunum 276 gram ağırlığındaymış sağ eline gelecek olursak diğer eline göre anormal görünüyor hala.. Elinin kıvrık durduğunu parmaklarının net izlenmediğini detaylı ultrasonda kesin bir sonuç vereceğini söyledi Artık bu duruma üzülmüyorum. Birkaç doktor aynı şeyi söylüyorsa bir sorun vardır belki ama mutluyum yinede kuzum büyüyor belki de herşey daha güzel olacak büyüdükçe❤ Rabbimden ümit kesilmez dermansız dert vermesin kimseye amin Dip not: Pazartesi özeldeki doktoruma gideceğim. Buraya şu toksoplazma, rubella falan onları yaptırmaya geldim gelmişken de muayne olmuş oldum

Sağlıkla kucağına alırsın insallah

Ohhh maşallah

Kuzucum benim 5 gündür şiş. Doktora sorup diş doktoruna gittim. Uyuşturmadan diş taşlarını temizlersek hallolur dedi. Daha hala cesaret edemedim ama artan kan akışından olurmuş zaten. Benim hamilelik önceside hassastı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…