2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kaç kilo almistin kaçı gitti dogumdan sonra :)
50 kilo ile hamile kaldım
80 kilo oldum
2 sene de verdım ancak En son 54 oldum.

Sonraki zamanlarda 56-58 lerde kaldım.
Tartımın pili bitmişti 58 le hamile kaldım galiba. Ya 56-ya 58
Ama benim aklımda hep 58 kaldı ordan hesap yaptım işte
Sabah tartı 62 yi gösteriyordu
Meğer tuvaletini yapmamısım
Ondan sonra tartışmayı da unuttum.

Aç karina ne çıkıyorsan kilon o zaten

Önce sağlık elbet canim. Senin geçerli nedenlerin var

Bu arada benimki sırta takılıyor
Özellikle tercih ettim
Şu işaretledigim benim cantam ogluma hastne cantasi hazirladgmda cekmistim seninkide buna benziyor diyorum cok memnun kalicagna eminim cidden super kullanisli bir canta ikinci attigim fotoda begendigim canta ama o biraz valizimsi gbi hos duruyo ama almayacagm oglumdna kalan canta yep yeni duruyor hala :) şöyle soylym biyere 3.4 gunlk kalmaya giderkende günlük köşedeki bi parka giderkende elim kolum gibiydi o canta tek basina bir bebek icin fazlasi ile iş görüyor

Eklentiler

• IMG_20220206_141938.jpg
    223,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2022-02-06-14-21-00-73_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 43
Evet hele kabizlik varsa fark ediyor baya bende 75 ile hamile kaldim 94 le doguma girdim doguma girerken hastanede tarttilar sonrasinda sezeyan agrisindan aklma gelmedi tartlmak ama 1 hafta 10 gün sonra tartildigimda 94 ten 79-80 gormustum anldmki aldgm kilo degil ödemmis buda oyl olsa keske

Evet canım aynisi, sadece desen değişik.
Ablamda aynısını aldı lcw den ama o kot gri aldı. Aşırı kullanışlı. Bu tarz xantaların yapısı hepsi aynı
Sadece desen ve kalite farkı var . Kaliteyi de görmeden anlamak pek mümkün değil maalesef .

Aynen öyle ama sanirim trendyoldan aldin yorumlar iyse kotu gelme ihtimali sıfır zaten inşAllah istedgin gbi gelir güzel günlerde kullanirsiniz

Kız olsa hazırdı. İdil olurdu büyük ihtimal. Erkek dedi dr Göktuğ ismine yakınım ama emin değilim iki isim olmaz muhtemelen
Göktürk ve Göktuğ arasında gidip geliyorum ben de eski türkçe bir isim olacak her halükarda ama, çok güzel isimler var sürekli karar değişiyorum

Evet, kızlar bebeklerin isimlerini ne düşünüyorsunuz?
Kız olursa ben Ece, Selin gibi basit ve kolay isimleri beğeniyorum Eşim bakarız diyor, beğenmiyor galiba
Erkek olursa da Kerem ismini beğeniyorum Eşim buna da yorum yapmıyor, daha çok var önce bir cinsiyeti kesinleşsin diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…