2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Böyle gözün seyirir yaa tık tık atar,
Aynı öyle oluyor en kolay anlatım bu şekilde sanırım yattığım zamanlarda bende farkediyorum gün içinde tek değilsem farketmiyorum pek, valla bebişler dönüyor sanırım farklı yerlerde olabilir bence, geçen gittiğimde ayaları soldaydı , yeni gittiğimde sağadaydı

Kızlar yarın perinatolağa gidicem bu bağırsaklardaki parlama durumu için. Lütfen dua edin oğlum için
Hayırlısı olsun ama bir doktor var benim gittiğim hastanede periontolog Ertuğrul bey. Ayrıntılı yapıyor baya takip ediyorum daha yeni yazdı tek başına anlam ifade etmez ek bulgulara bakılır diye için rahat eder tabi gidersen.

Canım benim doktorum da parlaklık dışında birşey görmediğini ama bir perinatolağa görünmem gerektiğini söyledi. Ayrıntılıyı beklemeden aldım bende randevuyu hacettepeden. Valla özel hastaneye gittiğimde pişman olucam az kaldı anlamıyorum bilerek mi korkutuyorlar.

Saol cnm insAllah ogrenirim bu arada geçmiş olsun hamilelikte öksürük berbat birsey

Senin daha zor canim şeker var galiba
Ben de öyle bisi yok .
Evet maalesef şimdi nasıl bir şey yemeğim ben dediğin gibi yaş ilerledikçe de zor veriliyor. Üstelik çok hareketli olmamami söyledi doktor. Bira hareketli ölunca kanama oluyor yoksa ilk hamilelikte ben hep yürüyüş yaptım 9 kilo kapatmıştım. Bu sefer baya kapaylticam bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…