2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Erkek olursa erken davranmasınlar diye isimleri seçip soyledım
Kiz da dusunuyorum dedigim
Var seçtiğin isim ama belli değil daha .

Benim hem 12 hem 13. Haftada erkek dedi, çok hareketli ama minik bir çıkıntı gördüm gibi dedi. 2 gün önce %110 kız dedi. Biz de erkek ismi düşünürken sürpriz oldu

Ben de. Ne demek Feyza ?

Feyza isminin içerdiği anlamlardan bir diğeri de ilim irfan sahibi olmaktır. Bu isim ile kastedilen ilim ve bilgi, kişinin manevi yükselişini sağlar. Feyz sahibi olan kimse, dünyevi ve manevi alanda kendisini geliştirmiş demektir.

kendisini olumlu şekilde yetiştirmiş kimseler kastedilmektedir. Bu kimseler, çevrelerine sahip oldukları bilgiyle yardım eden, sevilen

verimlilik ve bolluk bereket anlamlarında kullanılmaktadır. Bu isim olgunluk sahibi olmak anlamına da gelmektedir. Feyza ismi, insana fayda sağlayan ilme sahip olmak manasında da kullanılmaktadır.

Yanı birkaç anlamlı ama hepsi güzel anlamlı. .
Dusunuyorum bakalım isimler yine bakınıyorum

Özellikle düz yatınca çok hissediyorum. Sola yatınca çok hissediliyor diyorlar ama

Ayyyy bendeeeee kimseye tercih sebebi bırakmadım, evlenmeden önce, ilerde çocğumuz kız olur bu, erkek olursa bu dedim.. hamile kalıncada devam ettirdim. herkes ilkten bi başka düşünğn fln dedi, ama şuan herkes alıştı, arayıp ateş napıyo fln diyolar insanlara önceden direticeksin kararlılığını göstericeksin kesinlikle birşey diyemiyolar
Eşime diyorum şakasına, böyle alışıcaksınız işte

Canım ben dün otobüste bayağı sallandim. Sonra pazara uğradım eve geldim oturdum yok böyle birsey. 1 tencere kuru fasulye yemiş gibiydim Güzel hareketler kelebeklenmeler hissettim
Benimki kelebeklenme gibi değil bildiğin böyle pit pit bir şey yapıyor. Bayağı ittiriyor .diyorum kızım sen 40 hafta orda durabilecek misin

Ya biz yorulunca onlar da mı yoruluyor .canlarım benim Ben de dün 3 4 saat ayakta durdum kahverengi leke geldi.Devami gelmedi iyiki .

Ya isim bizde de sorun olacak gibi.
Ben bir isme sıcağın oda çok değil gibi, beni kıramıyor ama ben onu kıracağım

Selamlar güzel anne adayları. Yıkanabilir bebek bezi konusuna ilgi duyanlarınız varsa açtığım konuya bakabilirsiniz. Herkese sağlıklı güzel hamilelikler diliyorum. Rabbim sağlıkla sıhhate kucağınıza almayı nasip etsin.

Sağlıklı olsunda şu haftada göstermiyosa bana kesin kız gibi geldi. Hakkında hayırlısı canım ❤
Aynen sağlıklı olsun da bende kızdır dedim dr a göstermediği için ama tahminim bile yok hiç görünmüyor dedi bacak arasında bişey vardı ama kordon da olabilir emin olamadı ultrason mu tost makinesi mi belli değildi zaten hiçbişe belli değildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…