2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bebeğinin hareketini hisseden anneler nasıl şeyler hissediyorsunuz ?Benim hissettiğim bir şeyler var ama emin olamadım. Böyle göbeğimin altında vurma ,düşme hissi gibi .Hep aynı bölgede değil. Göbeğimin altı ama hep farklı yerde.
Böyle gözün seyirir yaa tık tık atar,
Aynı öyle oluyor 😍😍 en kolay anlatım bu şekilde sanırım yattığım zamanlarda bende farkediyorum gün içinde tek değilsem farketmiyorum pek, valla bebişler dönüyor sanırım farklı yerlerde olabilir bence, geçen gittiğimde ayaları soldaydı , yeni gittiğimde sağadaydı😍

Kızlar yarın perinatolağa gidicem bu bağırsaklardaki parlama durumu için. Lütfen dua edin oğlum için
Hayırlısı olsun ama bir doktor var benim gittiğim hastanede periontolog Ertuğrul bey. Ayrıntılı yapıyor baya takip ediyorum daha yeni yazdı tek başına anlam ifade etmez ek bulgulara bakılır diye için rahat eder tabi gidersen.

Hayırlısı olsun ama bir doktor var benim gittiğim hastanede periontolog Ertuğrul bey. Ayrıntılı yapıyor baya takip ediyorum daha yeni yazdı tek başına anlam ifade etmez ek bulgulara bakılır diye için rahat eder tabi gidersen.
Canım benim doktorum da parlaklık dışında birşey görmediğini ama bir perinatolağa görünmem gerektiğini söyledi. Ayrıntılıyı beklemeden aldım bende randevuyu hacettepeden. Valla özel hastaneye gittiğimde pişman olucam az kaldı 😞 anlamıyorum bilerek mi korkutuyorlar.

Ben 3 lu değil de 4 lu ve AFP yaptırmak istiyorum bu cuma randevu aldım ama devlet hastanesine dr a 3 lu değil 4 lu yaptırmak istiyorum dicem umarım sorun çıkarmaz

Canım benim corona dolayisi ile yoğun öksürük den kaynaklı şiddetli kasık ağrım oldu 1 hafta içinde 3 kere ultrasona girdim mecburen yani sık girmek sakıncalı olsa dr derdi inşallah cinsiyeti cinsiyeti öğrenirsin
Saol cnm insAllah ogrenirim bu arada geçmiş olsun hamilelikte öksürük berbat birsey :KK43:

Senin daha zor canim şeker var galiba
Ben de öyle bisi yok .
Evet maalesef şimdi nasıl bir şey yemeğim ben🙈 dediğin gibi yaş ilerledikçe de zor veriliyor. Üstelik çok hareketli olmamami söyledi doktor. Bira hareketli ölunca kanama oluyor 🙈 yoksa ilk hamilelikte ben hep yürüyüş yaptım 9 kilo kapatmıştım. Bu sefer baya kapaylticam bu gidişle 🙈

X