2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla ben son tartildigimda 8 din2 haftadır tartilmiyorum. Tartıya küstüm Aynı senin gibi normal yiyorum. Ama bazen şekerim düşünce ekstra yemek zorunda kalıyorum. Bir de insulin bakalım ne olacak

Ben de 74 75 le hamile kaldım .Korona olmadan önce 71 kiloydum .Corona döneminde 1 kilo aldım. 72 kiloyum .Benim almam gereken kilo 10 kilo falan .80 le bitirmeyi hedefliyorum .bakalım nasıl olacak ???

Selam kızlarr bende dün kontroldeydim
Erkek annesi oluyorum bende
Çok şükür her şey yolunda bir hafta önden gidiyor boyu kilosu çok güzel dedi doktorum ben 8kilo vermişim, düzelirsem rahatlıkla kilo alabilirim artık tabi bulantılarım hala devam ediyor anlaşılan 9ay böyle gidecek.. yazmasamda sizleri takip ediyorum sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah

Yaaaa hayırlı olsun canımmm çok sevindim

Bebeğinin hareketini hisseden anneler nasıl şeyler hissediyorsunuz ?Benim hissettiğim bir şeyler var ama emin olamadım. Böyle göbeğimin altında vurma ,düşme hissi gibi .Hep aynı bölgede değil. Göbeğimin altı ama hep farklı yerde.

Valla ben son tartildigimda 8 din2 haftadır tartilmiyorum. Tartıya küstüm Aynı senin gibi normal yiyorum. Ama bazen şekerim düşünce ekstra yemek zorunda kalıyorum. Bir de insulin bakalım ne olacak
Yemeyince midem bulanıyor
Yoksa akşamları ağzıma hicbir şey almam sudan başka.

Hayırlısı ile bi doguraydık

Bu arada benimki sırta takılıyor
Özellikle tercih ettim

Hayırlı olsun canim.
Nasıl anlatsam ki bilemiyorum
Özellikle ben yan uzandığım zaman bebeğin hareket ettiği yerlerde bir gerginlik hissediyorum. Sonra gerginlik başka alana geçiyor. Içerde geziniyor ya
Ve gaz ile cok benzıyor.
Karnının ne tarafındaysa o bölgede pıT pıt bisi atıyor gibi bir his.
Kelebek ucusuyormus gibi

Sezeryandan çıktığımda o kadar gazım vardı ki, karnıma bir baktim aşırı hareket ediyor ıçerde bebek var sandım. Ve cok sasirmistim. Gaz da karnı hareket ettiriyor düşün
O yüzden bebekle gaz karıştırılabilir.

Elimi koydugumda elim hissetmiyor daha o hareketleri. Küçük daha cunku.

Anlatabildim mi acaba

Canım ben dün otobüste bayağı sallandim. Sonra pazara uğradım eve geldim oturdum yok böyle birsey. 1 tencere kuru fasulye yemiş gibiydim Güzel hareketler kelebeklenmeler hissettim

Benim ki baya vuruyor artık
2 gündür hissedemiyordum birAz canım sıkılmıştı bu duruma çünkü yolculuk ve 2 gündür çamaşır belası ile kendimi çok yormuştum.
Çok şükür az önce minik tekmeleri hissettim

Onu almayan da var ama
Bebek her türlü depolardan beslenıyor zaten .
Gerçi ben vitamin de kullanıyorum
Dün demire de başladım. Kokusu cok güzel
Tahmin ettiğim gibi değilmiş
Ohoo kadarı bünye meselesi tabiki ama sonuöta normal sınırlardasın kaldı ki 15. haftadan sonra yağlanmanın en çok artvağı en fazla kilo almaya başlayacağınız dönem deniyor. Artık biz ne yersek bebişler de onu yiyor. Son kontrolde doktor bana aç kalmanı istemiyorum iki saatte bir az az atıştır bebek acıkır dedi. Depolardan beslenme dönemi bitti yani

Vitaminler de kullanıyorum canim.onlar yeter bebişe2 saate bir yesek ayı gibi oluruz yahu .

Asıl bu saatten sonra hızlanacak kilo alımı
İnşallah çok almam . Kiloya takıyorum artık evet. Cunku yas ilerledikçe kalıcı oluyor bazı şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…