2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kaç kilo almistin kaçı gitti dogumdan sonra :)
50 kilo ile hamile kaldım
80 kilo oldum
2 sene de verdım ancak En son 54 oldum.

Sonraki zamanlarda 56-58 lerde kaldım.
Tartımın pili bitmişti 58 le hamile kaldım galiba. Ya 56-ya 58
Ama benim aklımda hep 58 kaldı ordan hesap yaptım işte 😂
Sabah tartı 62 yi gösteriyordu
Meğer tuvaletini yapmamısım :KK53:
Ondan sonra tartışmayı da unuttum.

Aç karina ne çıkıyorsan kilon o zaten

Evet maalesef şimdi nasıl bir şey yemeğim ben🙈 dediğin gibi yaş ilerledikçe de zor veriliyor. Üstelik çok hareketli olmamami söyledi doktor. Bira hareketli ölunca kanama oluyor 🙈 yoksa ilk hamilelikte ben hep yürüyüş yaptım 9 kilo kapatmıştım. Bu sefer baya kapaylticam bu gidişle 🙈
Önce sağlık elbet canim. Senin geçerli nedenlerin var :KK200:

Bu arada benimki sırta takılıyor
Özellikle tercih ettim
Şu işaretledigim benim cantam ogluma hastne cantasi hazirladgmda cekmistim seninkide buna benziyor diyorum cok memnun kalicagna eminim cidden super kullanisli bir canta 😍 ikinci attigim fotoda begendigim canta ama o biraz valizimsi gbi hos duruyo ama almayacagm oglumdna kalan canta yep yeni duruyor hala :) şöyle soylym biyere 3.4 gunlk kalmaya giderkende günlük köşedeki bi parka giderkende elim kolum gibiydi o canta tek basina bir bebek icin fazlasi ile iş görüyor

Eklentiler

• IMG_20220206_141938.jpg
    IMG_20220206_141938.jpg
    223,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2022-02-06-14-21-00-73_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2022-02-06-14-21-00-73_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 43
50 kilo ile hamile kaldım
80 kilo oldum
2 sene de verdım ancak En son 54 oldum.

Sonraki zamanlarda 56-58 lerde kaldım.
Tartımın pili bitmişti 58 le hamile kaldım galiba. Ya 56-ya 58
Ama benim aklımda hep 58 kaldı ordan hesap yaptım işte 😂
Sabah tartı 62 yi gösteriyordu
Meğer tuvaletini yapmamısım :KK53:
Ondan sonra tartışmayı da unuttum.

Aç karina ne çıkıyorsan kilon o zaten
Evet hele kabizlik varsa fark ediyor baya 😬😄 bende 75 ile hamile kaldim 94 le doguma girdim doguma girerken hastanede tarttilar sonrasinda sezeyan agrisindan aklma gelmedi tartlmak ama 1 hafta 10 gün sonra tartildigimda 94 ten 79-80 gormustum anldmki aldgm kilo degil ödemmis buda oyl olsa keske 🙈😄

Şu işaretledigim benim cantam ogluma hastne cantasi hazirladgmda cekmistim seninkide buna benziyor diyorum cok memnun kalicagna eminim cidden super kullanisli bir canta 😍 ikinci attigim fotoda begendigim canta ama o biraz valizimsi gbi hos duruyo ama almayacagm oglumdna kalan canta yep yeni duruyor hala :) şöyle soylym biyere 3.4 gunlk kalmaya giderkende günlük köşedeki bi parka giderkende elim kolum gibiydi o canta tek basina bir bebek icin fazlasi ile iş görüyor
Evet canım aynisi, sadece desen değişik.
Ablamda aynısını aldı lcw den ama o kot gri aldı. Aşırı kullanışlı. Bu tarz xantaların yapısı hepsi aynı
Sadece desen ve kalite farkı var . Kaliteyi de görmeden anlamak pek mümkün değil maalesef . 🤷‍♀️

Evet canım aynisi, sadece desen değişik.
Ablamda aynısını aldı lcw den ama o kot gri aldı. Aşırı kullanışlı. Bu tarz xantaların yapısı hepsi aynı
Sadece desen ve kalite farkı var . Kaliteyi de görmeden anlamak pek mümkün değil maalesef . 🤷‍♀️
Aynen öyle ama sanirim trendyoldan aldin yorumlar iyse kotu gelme ihtimali sıfır zaten inşAllah istedgin gbi gelir güzel günlerde kullanirsiniz 🥰

Kız olsa hazırdı. İdil olurdu büyük ihtimal. Erkek dedi dr Göktuğ ismine yakınım ama emin değilim 💙 iki isim olmaz muhtemelen
Göktürk ve Göktuğ arasında gidip geliyorum ben de 😍 eski türkçe bir isim olacak her halükarda ama, çok güzel isimler var sürekli karar değişiyorum 🤘🏻

Evet, kızlar bebeklerin isimlerini ne düşünüyorsunuz?
Kız olursa ben Ece, Selin gibi basit ve kolay isimleri beğeniyorum 🤗 Eşim bakarız diyor, beğenmiyor galiba 😅
Erkek olursa da Kerem ismini beğeniyorum ☺️ Eşim buna da yorum yapmıyor, daha çok var önce bir cinsiyeti kesinleşsin diyor 😁

X