2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benzer şeyler almışız. Acaba lansinoh un kremi güzel mi ? Sanki burda biraz yermisler
Ben kullandım gerçekten bir işe yaramadı. Almaya değmez ya.
Senin bebiş belli mi canım? Ben seni yakından takip ediyorum ahaha
Evett canım bu da kız
Ben aldım biraz takdım görünüşü hoşuna gidiyordu ama bence bir işe yaramıyor.

Canım 7 Şubat'ta hangi hastaneye aldın?

Eşim paradan kaçma git hepsine dedide geçensene düşük kürtaj oldumda hepsıne gerek varmı bilmiyorum yirminci i hafta ayrıntılı ulturason a gitcem bilemedim
Doktor 2li den sonra gerek görmedi diğerlerini. Detaylı ultrason gireceğim sadece

Sağlıcakla kucağına alırsın insallah
Bu dünyada nasibi varsa zaten doğacak.

Arkadaşlar aranızda covid aşısı 3 doz olan var mı hamileyken 1 sınıfa giden kızım var o yüzden olmak istiyorum ama korkuyorum bana bi fikir verir misiniz
Ben oldum 1 hafta kadar önce 16+1 iken doktorum onermisdi.benden 1 gün sonra burda olan arkadaşlarda vardı.doktorunuza sorun tabiki öncelikle.yan etki olarak sadece ilk gün kol ağrısı yapdi bende o kadar.bu hafta bebeğimi görmeye gttim çok şükür gayet iyi.

Sürekli gidiyorum bunuda yaptır bir ay sonrada dörtlü dedi ikili tedtım sade yas sınırın biraz yuksek demişti eşimde ysptır hepsını dedi bende size bi sorayım dedim
Benim ikili de risk biraz sınırda çıkmıştı. 4lu yaptıralım dedi doktor. 4lu iyi çıktı. Aynı cikmiyormus. Yaş riski bile az da olsa düşmüştü. 2li de 1/66 çıkmıştı yaş riski. 4lu de 1/100 olmuş ne bileyim içimi rahatlattı Nifty yaptırmaktan vazgeçtim.

Teşekkür ederim bu üçlüyüde yaptırıyım yeter ozaman

Benimde doktorum önerdi ol dedi ama insan korkuyor yinede bebeğe birsey olursa diye o yüzden kararsızım biraz

Benimde doktorum önerdi ol dedi ama insan korkuyor yinede bebeğe birsey olursa diye o yüzden kararsızım biraz
Bu düşünceler cogumuzda oluyordur, bendede oldu ama oldum sonuç olarak.covidi ağır gecirmekden daha çok korkdum şahsım adına.agir gecirirsem bebeğimi daha çok etkiler gibi geldi tabiki bu benim fikrim.

Sağlıklı olsunda şu haftada göstermiyosa bana kesin kız gibi geldi. Hakkında hayırlısı canım ❤

Sabit hareket eden oyuncak izlemesi ilk aylar için çok sağlıklı değil. İlla sorun olacak diye birsey yok ama gerek yok bana sorarsan. Bu konuda birkaç araştırmada var. Olumsuz durumları tetikliyor.
Çok doğru ,evet her bebekte olumsuz bir etki olacak diye bir şey yok ama ergoterapi ve duyu bütünleme alanından arkadaşlarla konuştuğumuzda da kendi kendine sallanan ana kucaklarinin ve dönen oyuncakların ilk 1 yaş için pek kullanılmaması gerektiği kanatindelerdi. Oyuncak seçimlerinde de fazla uyaran veren ışık ve ses yoğunluğu fazla olan kaçınmaya dikkat ediyorum .

Siz ikili testen sonra üçlü dörtlü yaptırdınızmı yada baska bişey
Afp testini yaptırmami istedi doktor onu yaptırdık ,16. haftada kan vererek bakılıyor . 3 lu taraminin bir parçasıymış . Sapina bifida,anensefali gibi şeylere bakılıyor. Riskim 0,08 gibi bir şeydi yani 0 diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…