2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar son 1 tane vardı onu da ben aldım :KK53:
Çantaların hepsi aşağı yukarı aynı kullanım şekli
Desenler ve kalite farkı oluyor arada sadece

Morhıpodan aldım. Şuan en indirimli fıyatı ordaydı
Oglumdayken bu cantayi aliexpressten almistim Asiri memnun kaldm malum bebek cantasi defalrca yikamama rağmen sapasaglam duruyor hala elim kolumdu canta hem birsuru kiyafet bez aliyor hem ondeki termal gozu canta icindeki su gecirmez gözü flan efsaneydi smdide var almayacagim oyuzden :) ama o cantanin aynisi sanirim bu deseni farkli sadece .. birde baby bag diye bir canta var ona gözümü diktmistim ilk ciktiginda baya ucuzdu smdi 250 tl olmus el cantasi sirta takilmiyor degermi bilmiyorum 🤔

Oglumdayken bu cantayi aliexpressten almistim Asiri memnun kaldm malum bebek cantasi defalrca yikamama rağmen sapasaglam duruyor hala elim kolumdu canta hem birsuru kiyafet bez aliyor hem ondeki termal gozu canta icindeki su gecirmez gözü flan efsaneydi smdide var almayacagim oyuzden :) ama o cantanin aynisi sanirim bu deseni farkli sadece .. birde baby bag diye bir canta var ona gözümü diktmistim ilk ciktiginda baya ucuzdu smdi 250 tl olmus el cantasi sirta takilmiyor degermi bilmiyorum 🤔
Eli yüzü düzgün çantalar 230-250
İnşallah fermuarlar sağlamdır . Sağlamsa uyan süre gider.
O yüzden görüntüye önem verdım biraz
Daha sonra da işe yarasın diye:)

Belki 7sinde gittiğinde de söyler, 9uda teyit olur😍
İnşallah öğrenirsin ben çatlarım heralde şimdiye kadar öğrenemesem.
İnşAllah öyle olur ya bende çatlamak üzereyim inan bir tahmin olsa bukdar merak etmem belki ama bukadr uzun suredir minicik bi tahmin bile yok 😱😬 ama busefer umutluyum gorcem insAllah gormezsem bittim buseferde cok buyudugu icin zor gorunur 🥺

Eli yüzü düzgün çantalar 230-250
İnşallah fermuarlar sağlamdır . Sağlamsa uyan süre gider.
O yüzden görüntüye önem verdım biraz
Daha sonra da işe yarasın diye:)
Aynen ucuz olanlarda kalitesiz oluyor ya ben 2018 de aldm dolar uzerinden 150 tl flandi ve ozmn cok memnun kaldgm icin 10 kisiye yakn kisi icinde sirps verdim onlrinkide hala sapa sapasaglam duruyor dolar bukdr uçmamis olsa kesinlikel kullandgm markayi onerirdm

Hamılelıgın yarısına ulaştım sayılır. 4 kilo almışım.
Ama önemli olan diğer yarısı zaten
Artık 50 kilo alırım kalan kısmında da :KK53:
Normal yiyorum ona rağmen 4 kilo almışım .
Akşamları midem kazanınca biraz meyve ve kuruyemiş yıyıyorum sadece.

Ne yesem yarıyor bana hamilelikte
Bebekte doğar 2750 :KK53:
Bence bu 4 kilo olmamalıydı :tokat:

Bende 4 kilo almisim :) son aylarda cok kilo artisi oluyor gibi gozuksede çogu ödem oluyor bence yoksa dogurduktan snra balon gibi sönmenin mantikli bi açıklması olamaz :KK70: kilo olsa birden gitmez

Bende 4 kilo almisim :) son aylarda cok kilo artisi oluyor gibi gozuksede çogu ödem oluyor bence yoksa dogurduktan snra balon gibi sönmenin mantikli bi açıklması olamaz :KK70: kilo olsa birden gitmez
Bu hamilelikte tabii ki önce sağlık olması
2. Olarak ise az kilo almak ıstıyorum. Ödem son aylarda oluyor genelde
Ama giden ödemin bana faydası olmadı sanki öncekinde😂hıc anlaşılmadı cunku

Şhrek in fionası olmak istemiyorum bu sefer 😀

Bende tok karnina 72 geliyorum aç 69 buçuk hangisi dogru😂🤣🤣

Ben de 4 kilo aldım ama normal ya artık bence🤭 her yerde öyle yazıyo 😂 ben ilkinde 12 haftada 7-8 kilo almıştım bunda öyşr gitmiyor ya.

Eklentiler

• 15DA2E9F-C13D-4163-BADE-5D5D4A57202B.jpeg
    15DA2E9F-C13D-4163-BADE-5D5D4A57202B.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 55
Ben de 4 kilo aldım ama normal ya artık bence🤭 her yerde öyle yazıyo 😂 ben ilkinde 12 haftada 7-8 kilo almıştım bunda öyşr gitmiyor ya.
Onu almayan da var ama :KK53:
Bebek her türlü depolardan beslenıyor zaten .
Gerçi ben vitamin de kullanıyorum
Dün demire de başladım. Kokusu cok güzel
Tahmin ettiğim gibi değilmiş 😂

Slm kızlar bugün doktora gittim haftaya gel üçlü testıde yapalım dedı ikili testi yaptırmıştım iki hafta önce siz hangilerini neler yapıyorsunuz
Ben 3 lu değil de 4 lu ve AFP yaptırmak istiyorum bu cuma randevu aldım ama devlet hastanesine dr a 3 lu değil 4 lu yaptırmak istiyorum dicem umarım sorun çıkarmaz
Evet an itibari ile hem özeldeki doktorumu değistirdim hemde randevu tarihimi 14 şubattan 9 şubata çektim yarın itibari ile 19 haftamın içine girecegim kizlar dua edin nolur artık %1627383838 cinsiyeti ôğreneyim aminnnn 🥺🤲🏼 7 şubattada devlete gidecegim ama detayli usg randevusu almak için muayene edecek muhtemelen cnku direk detayli icin geldim diyemem iki randevu arasi cok yakin oldu farkindaym ama devlette 3 sn bile zor bakiyolar ya bisi olmaz dmi cnku 9 subatta gidip cinsiyeti ogrenemezsem çatlayacagim artk 😥😔
Canım benim corona dolayisi ile yoğun öksürük den kaynaklı şiddetli kasık ağrım oldu 1 hafta içinde 3 kere ultrasona girdim mecburen yani sık girmek sakıncalı olsa dr derdi inşallah cinsiyeti cinsiyeti öğrenirsin

Kızlar son 1 tane vardı onu da ben aldım :KK53:
Çantaların hepsi aşağı yukarı aynı kullanım şekli
Desenler ve kalite farkı oluyor arada sadece

Morhıpodan aldım. Şuan en indirimli fıyatı ordaydı
Bundan memnun musunuz? Daha önce kullandınız mı? Güzel renkleri var ve su geçirmez olması da güzel. Morhipo'da hala indirimli.

Bundan memnun musunuz? Daha önce kullandınız mı? Güzel renkleri var ve su geçirmez olması da güzel. Morhipo'da hala indirimli.
Ablam kullanıyor 3 yıldır. Cok memnun
O yüzden tercih ettim. Lcw den almıştı o ama.

Bunun stoğu kalmadı . Ama benzeri var
O da bitmek üzereydi.

Goggleye alone kamuflaj anne çantası yaz canim. Çıkan sitelere bak. En indirimli morhıpıdaydı 159₺

Bence bu aya kadar 4 kilo şahane 👏🏻 max. 12-15 kg arası kapatırsın sen bu hamileliği.
Ben ilk 3 ayda 7kilo aldım eyvah dedim her 3 ayda 7 kilo son 3 ay şişerim bide 25 30u bulucam yine ama hala +7deyim. 18-20yle kapatırsam şükredicem sanırım 🤭🤭

Bence bu aya kadar 4 kilo şahane 👏🏻 max. 12-15 kg arası kapatırsın sen bu hamileliği.
Ben ilk 3 ayda 7kilo aldım eyvah dedim her 3 ayda 7 kilo son 3 ay şişerim bide 25 30u bulucam yine ama hala +7deyim. 18-20yle kapatırsam şükredicem sanırım 🤭🤭
12 sanmıyorum ama
15-20 gibi geliyor. İlkinin etkisi büyük 😂

Bunlarda daha bılınclıyız tabii kilo bakımından :)

X