2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Valla ne biliyim ben geçen çikolatayedim çok döndü fotoğrafını düzgün çekemedi, oyuzdne bu sefer yemedim güzel fotoğrad versin diye
Ben rutini bozmadan normal yiyip gideyim ya nasip diyecegm artık. Sonra karnımda taklalar atmasın Her zaman da gitmiyrm ayda bir gidiyorum. 12. Haftada söylememisti. Bi dahakine söylerim demisti. Doktorum da pek ketum. Az ve öz konusuyor sagolsun Takla makla atar hareketlenirse uğraşmaz belki artık bakcez

Ben de afedersin gaz veya hazimsizlik olunca benim de sag ve sol taraflarm agriyor elleyince hatta. Bazen de dönerken eğilirken. Ben de bağırsak oldugunu dusunuyorum. Alternatif biseyler iyi olabilir cidden.

Aynen bende 5 haftada bir gidiyorum çok merak oluyo gidene kadar ordada çocuk dönüp dursun istemem

Ben Anadolu yakasında İlhan Varank Hastanesi'ne 11 Şubat a randevu aldım. Bakalım Detaylı için ne zaman randevu verir.

Kizlar almak yada incelemek isteyenleriniz olursa amazonda indirime girmiş kameralı Bebek telsizi buldum.trendyolda alanların yorumları mevcut memnun kalinmis genellikle.ozelliklerine falanda bakdim güzel yanı gece görüşü vox modu ninni özelliği vs fiyatına göre benim hoşuma gtti.inceleyebilirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-01-19-09-57-056_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2022-02-01-19-10-28-402_trendyol.com.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2022-02-01-19-10-41-486_trendyol.com.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 56
Kadın doktorların temel problemi bu işte. Gel gitliler. Canları sıkkınsa falan yaklaşışmıyor, hiç profesyonel değil.
Çok çok kızdım ve üzüldüm...
Umarım bu doktorunla çok iyi geçer.

Kızlar GittiGidiyorda sleepy ürünleri bayağı uyguna geliyor. Ama alıp almama konusunda çok kararsızım. Yorumlar bayağı iyi ama bilemedim.

Eklentiler

• 7742EF97-4A04-4E89-AF6F-BEA6B716CE76.png
    252 KB · Görüntüleme: 43
Kizlar GittiGidiyorda sleepy ürünleri bayağı uyguna geliyor. Ama alıp almama konusunda çok kararsızım. Yorumlar bayağı iyi ama bilemedim.
Canım fiyat yada kalite manasında yorumum yok bilmiyorumda fazla.2 numara için 420 adet fazla gibi sanki tecrübeliler daha iyi bilir geçen ocak doğum yapanlar konuşurken okudum 1 2 çabuk küçülüyor 3 e geçmek zorunda kaldım elimde kaldı falan diyolardi.bir danış istersen onlara.

Yazmalarını umuyorum

Kızlar GittiGidiyorda sleepy ürünleri bayağı uyguna geliyor. Ama alıp almama konusunda çok kararsızım. Yorumlar bayağı iyi ama bilemedim.

2 numara bolca elimde kaldı ilkinde 2.ciye kullandım. En uzun 3 numara kullanılıyor o stoklanabilir.

Maşallah çok sevindim herşeyin yolunda olmasına , alisveris ufaktan baslasin o vakit benim de randevum 26 şubattı asistan aradı doktorun toplantısı varmış.dedim 1 hafta öncesi olsun , fırsat bu fırsat 1 hafta erkene aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…