2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Maşallah çok sevindim herşeyin yolunda olmasına , alisveris ufaktan baslasin o vakit 😗benim de randevum 26 şubattı asistan aradı doktorun toplantısı varmış.dedim 1 hafta öncesi olsun , fırsat bu fırsat 1 hafta erkene aldım 😁😁
Oooo iyi bari aynen 1 hafta önce görürsün daha iyi 😀😀💪🏻💪🏻 Aynen başlıcam çok şükür alışverişe😍

Kızlar kese etrafinda kanama bölgeleri olan var mı? Varsa nelere dikkat ediyorsunuz. Bebeğim USG bir hafta geri de çıkıyor.arayi kapatır mi ? 7+6 çıkması gerekirken 6+6 gözüktü.acikcasi biraz endiselendim. Tüp Bebekle hamile kaldım
Merhabalar kese etrafında kanama bende de var 5 haftalık hamileyim 1 hafta sonra kontrole gidicem tekrar sizin geçtimi acaba geçtiyse nelere dikkat ettiniz 🙏

Merhabalar kese etrafında kanama bende de var 5 haftalık hamileyim 1 hafta sonra kontrole gidicem tekrar sizin geçtimi acaba geçtiyse nelere dikkat ettiniz 🙏
Benim ilk zamanalr bi kere oldu kanama kese etrafında, doktorum bol bol dinlen yorma kendini dedi bende yattım hep, sonra çok şükür geçti, sende yorma kendini dinlen🙏🏻

👍 bu bitkisel çayları severim ama hamilelikte şu zararlı bu bitki söyle duyunca hepsine mesafe koydum korkuma. Rezene icilebiliyorsa alıyım çok bilgisi olmayınca insan elini eteğini çekiyor herşeyden yanlıs bişey yaparsam diye.
Icebilirsin rezene simdiden alıstır kendini eger ıcemezsen. Cunku dogumdan sonra sut icin cok iyi rezene,hem bebek icinde iyi gaza falan da iyi geliyor

Benim ilk zamanalr bi kere oldu kanama kese etrafında, doktorum bol bol dinlen yorma kendini dedi bende yattım hep, sonra çok şükür geçti, sende yorma kendini dinlen🙏🏻
İnşallah benimde bir sonraki kontrolde geçmiş olur🙏 kasığınızda ağrı oluyormuydu peki uzun süreli değilse de ara ara batmalar ağrılar oluyor

İnşallah benimde bir sonraki kontrolde geçmiş olur🙏 kasığınızda ağrı oluyormuydu peki uzun süreli değilse de ara ara batmalar ağrılar oluyor
Evet evet oluyordu, missfir gelmişti çok ayakda kaldım yordım kendimi temizlik yemek fln, ondan sonra 7. Haftamda kese etrafında kanamam oldu, kasık ağrılarımla öğrendim gittim komtrole, ama bol bol dinlenince geçti çok şükür, sende ilk 3 ay yormamaya dikkat et kendini, misafir kabul etmemeye çalış🙏🏻

Evet evet oluyordu, missfir gelmişti çok ayakda kaldım yordım kendimi temizlik yemek fln, ondan sonra 7. Haftamda kese etrafında kanamam oldu, kasık ağrılarımla öğrendim gittim komtrole, ama bol bol dinlenince geçti çok şükür, sende ilk 3 ay yormamaya dikkat et kendini, misafir kabul etmemeye çalış🙏🏻
Ahh çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz olsun 🙏 çok sıkmazsam bir şey daha sormak istiyorum 🙈 ben idrar testim pozitif çıkınca direk doktora gittim ultrasonla bakıp keseyi gördü beta hcg ye bakılmadı szce gerek varmı yoksa keseyi görmek yeterli mi?

Ahh çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz olsun 🙏 çok sıkmazsam bir şey daha sormak istiyorum 🙈 ben idrar testim pozitif çıkınca direk doktora gittim ultrasonla bakıp keseyi gördü beta hcg ye bakılmadı szce gerek varmı yoksa keseyi görmek yeterli mi?
Estafurullah sorabilirsin tabikide😍🙏🏻
Keseyi görmek yeterli sadece ,keseyi gördüyse zaten hamile olduğunu anlaşılıyor😍 7.haftadada kalp atışını duymaya gidersin 😍🙏🏻🙏🏻 Sağlıkla ilerler inşallah gebeliğin hayırlı olsun çok sevindim,,
Tüp bebekle hamile kalanlara çok seviniyoeum tutmasına😍🙏🏻 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah🙏🏻

X