2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaa masAllah cok guzel bigun bende cinsiyet yazabilcekmiyim acaba

Kız sen yeni evli değil misin yaşın da genç çocuğum olmuyor diye mi ağladın. Allah iyiliğini versin inşallah. Ben nerdeyse 3.5 senedir deniyorum çocuk olmuyor. Ne kadar denedin de uzundun sen.
Ay evet 1 bucuk senelik evliyim pcos illeyi ve evlendikten sonra pcos belirtilerinin ilerlermesi adet duzensizligi sivilcelenme kilo artisi derken gittigim doktorlar normal yolla gebe kalamazsin da diyince beni bir aglama tuttti benimle evlenenler patir patir dogurdu o donem birde sonra tam tedaviye baslicaktim artik hsg randevuma hastaneye gittim kan aldiklarinda hamile oldugumu ogrendim çok şükür ama tabi o zamanki aklim olsaydi acele etmezdim hamileligim de cok zor geciyor rabbim dedi al sana ugras dur

Rossmandan alacaginiz.bitki.nedir? Heralde hazımsızlık için doğru anladıysam

Merhaba hanımlar ben sessiz takip edenlerdenim
Az önce yemek yerken alt dişim önde düşüverdi diş eti çekilmesi vardı hafifte sallanıyordu kökünden çıktı gitti acaba geçici diş takarlar mı pek bilgim yok

Benim bir kaç gündür acayip ağrıyodu. Parol ve mentol taşıyla hafiflettim ama yine başladı hep. Doktor bu haftalarda normal baş ağrısı dedi. Ve tansiyonumda hep normal çıkıyodu

Ah canım bosyere kendini uzmusssun. Hiç belli olmuyor bu işler. Kısmet nasip meselesi. Bana da en son doktorum boşver bir tane var nasılsa dedi. Artık umudu kesip boşver dediğim anda bir baktım hamileyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…