2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
SevimliKedii canim sen su benim tavsiye ettigim yere gittikten snra beni etiketlermisin memnun kaldnmi renkli baktmi cinsiyeti igrenebildnmi haber edermisin bana
Tamam canım etiketlerim ben seni yarın gideceğim.avrupa yakasına gelebilirim dersen detaylı için devletten randevu alman icin yardımcı olurum canım yoncayada haber edicem 2 kere gelmen gerekir ama 1 öncesinde muayene için. Muayene olduğun gün randevu alıp hastaneden, birde detaylı günü için.

Cok üzüldüm hayatin en onemli anlarindan birinde, insan cok bir sey istemez ki doktor biraz olsun ilgilensin ister kendisiyle hem de özelde yani. Dogum sekline müdahaleyi kim olsa istemez , ama bunu doktorun değil bebegin kendi secmesini beklemek lazim. Soylediklerinin bana faydasi oldu en azindan. Belki benim dogumda bayrama cok yakin olacak , tercihlerim arasindan cikariyorum.
Bana test verdiğim yerde cinsiyet söylemek yasak dediler neden acaba?
Hastanedeki herkeste arkadaşım yani ona rağmen yasak dediler anlamadım
Evet duydum bazi firmalarin cinsiyeti soylemedigini. Firmadan kaynakli bence sadece. Bana firmadan mail geldi test sonucu. Cinsiyeti ise kendi doktorum ozel mesajla gondermisti.

Ben de henüz cinseiyet öğrenemedim bu perş gitcem. 16+5 olacak. Inş gösterir de kesin söyler doktor. Göstermesi için bişeyler yiyip mi gitmek iyi olur. Birisi öyle demisti sanki. Varsa başka taktiğiniz alırım

Sizin haftaniz ileri hala geçmemesi moralimi bozdu.ya ilaçta fayda vermiyorki.hele bazı günler çok kötü oluyorum.
Aynen ilerde ama valla bi gün bırakıyım dedim kötü oldum yine allahdan kusmadım ama kötü oldum çok Ama dlktor zararı yok kullanabilirsin kötüysen dedi, allahdan ilaç baya yarıyo, sana oda yaramıyosa çok kötü

Normalde çikolata yiyince hareket ediyo çok, ama ben bu sefer kahvaltı yapıp gitttim arkası dönük kıpırdamadı ama gözükdü cinsiyeti

Normalde çikolata yiyince hareket ediyo çok, ama ben bu sefer kahvaltı yapıp gitttim arkası dönük kıpırdamadı ama gözükdü cinsiyeti
Cok hareket edince de yakalayamadim cok hareketli demesin doktor. Bu doktorlara bahane bol senin ki de şekerleme yapıyordu demekki yemek ağır mı gelmis nedir

Ah canım bosyere kendini uzmusssun. Hiç belli olmuyor bu işler. Kısmet nasip meselesi. Bana da en son doktorum boşver bir tane var nasılsa dedi. Artık umudu kesip boşver dediğim anda bir baktım hamileyim.
Kesinlikle onemli olan kafadan atmak benmde oyle oldu

Cok hareket edince de yakalayamadim cok hareketli demesin doktor. Bu doktorlara bahane bol senin ki de şekerleme yapıyordu demekki yemek ağır mı gelmis nedir
Valla ne biliyim ben geçen çikolatayedim çok döndü fotoğrafını düzgün çekemedi, oyuzdne bu sefer yemedim güzel fotoğrad versin diye

Bende ilkinde öyle hamile kaldim 2 3 te aman demiştim acelesi yok hemen olmasin ama korunmayi biraktim pat diye o ay oldular zaten
Ben hamile klmadan once sey diyordum benm zaten zor oluyor ben dogurduktan sonra korunmam olursa olur ama simdi yoook tobeee bu hamilelik cok zormus dayanamiyorum artik bide cocuk olsa evde napardim

Hangi doktor özeldeki? Ben de arıyorum hala Anadolu yakasında da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…