2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de 5cm civarı. Üstte olduğu için kanama olmadı. Ama Dr kar genelde ilk 3 ay düşük riski oluyor diye diye hep korka korka giderdim kontrollere. Artık alıştım biraz daha, olumlu olmak lazım evet.

Kızlar günaydın nifty bekleyenler vardı ne durumdasınız? kedicique 3 hafta olacak benşm artık sıktı gerçekten yaptırdığıma da pişmanım bekleme süreci çok fazla ağır
Az önce aradım labaratuvarı cihazdaymış hala birkaç günü bulabilir dedi.Bana bilgilendirme dahi yapmadınız ben sürekli peşine düşüyorum sonuçlar ne durumda diye dedim cihaza müdahale edemiyorlarmış geç çıkarabiliyormuş.Bir ton bahane hiç inanmadım.

Survivor parkuru mübarek. Ağız tadıyla gebelik takip edemiyoruz.

Bazen o kadar zor geliyor ki test verip takip etmek. Şu doğum olsa da bitse diyorum bazen
Gebelik 5.aydan itibaren güzel zaten. Detaylıyı atlatmış oluyorsun, göbiş büyümüş oluyor, hareketler belirgin, hazırlıklar başlıyor falan gerisi Allaha emanet 7 ayı doldurdun mu doğsa da bişey olmaz diye kafa da rahat. Yorgunluk şişkinlik oluyor tabi ama kusmaktan falan iyi yine de

Ben bile pek güvenemedim sizin işe bir ara makine bozuk dediler dimi? Bana dr sabah verilen kan öğlenden sonraya kaldı mı o testler yanlış çıkar dedi sizinkileri nasıl bir sistemle saklıyorlar donduruyorlar mı ne yapıyorlar acaba?

Ben 2 -2,5 senede anca verdım.

Ve sütü en çok bol su ve uyku yapıyor
Ve yeşillik ... normal yemek disinda
Süt icin fazla fazla yemek kesinlikle sütle ilgili degil. Ancak anneye kilo yapar o
Bunda az kilo alirsin bence ya oda kolay gider Evet su yapiyor cidden kv unlu kuymak çalardi şeker atardi bazen pekmez koyar çalardi bak sut yapardi ama şişirirdide beni

Biz rüyada bile öğrenemiyoruz ya Kaynanam kız doğurduğumu görmüş gerçi inşallah tersine çıkar Ne zaman gidiyorsun dr a hadi git artık Senin kız çıkarsa bende erkek için biraz umutlancam

Yok orası doğru canım cihazdayken bilgi alamıyorlar ama cihazları 2 gün çalışmadı arıza yaptı şuanda devam ediyorlar cumaya kadar hepsi çıkar diye umut ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…