2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Akşam mağazaya gitsem kalır mı acaba indirimli ürünler yoksa internetten mi alayım sizce

Akşam mağazaya gitsem kalır mı acaba indirimli ürünler yoksa internetten mi alayım sizce
Daha baslamadi zaten. Yarın ilk gün kategori kategori oluyor. varsa netten alıyorum ben zaten mağazadan değişim ya da iade seçeneği var. Sadece para olarak iade yapmıyor eğer mağazadan olursa. İnternet iadesi şeklinde kargoya verince para iadesi de yapıyor.

Ben yarın öğrenicem gösterirse siz nezman öğreniceksiniz
Ben öğrendim mi bilmiyorum doktor kız dedi ama radyolog kıza benziyor emin olamadım dedi. 17 Şubat da ayrıntılı ultrason var o zaman kesin öğreniriz dedi. Yani kesin mi değil mi bilmiyorum. İnşallah değişmez.

Kızlar bugün doktora gittim yine Bebek iyi çok şükür. Doktor böyle kanamaların olabilmekte devam edeceğini söyledi. Plesenta aşağıda ve miyom da aşağıda olduğu için. Hem hareketlerime dikkat etmem hem gaz yapan şeylerden uzak durmam gerekiyormuş. Bus eğer öksürük ten olmuş kanama. Ama dikkat her öksüren korkmasın benim kocaman miyomum rahim ağzında olduğu için. Yoksa öyle bir sıkıntısı olmayana öksürük bir sıkıntı yaratmayacaktır. öksürüğü magnezyum yaptığı için onu değiştirdik. Reflü nün de uterusu gerip kanama yapabileceğini söyleyip bir de miğde ilacı verdi doktor. Ahh ahhh boyle kırılacak bebek gibi mi gezicem ben. Sanırım artık işyerinde de söyleme zamanım geldi.

Nifty sonucunda artık oda gelirse 3 haftanın sonunda
Cidden neden bukadar uzun sürdü yaaa
Ayyy inşallah, artık emin olalım yaaaa böyle belirsizlik kötü, eğer göstermesse 10 gün muayene hakkımı kullanıcam valla gösterene kadar ama okadar dedilerse kızdır bence

İyi bari bi sıkıntı yokmuş
Dikkat edersin zatenSöyle söyle büyüdü göbiş ne kadar saklıcan

Geçmiş olsun. Sağlıklı olsunlar da artık idare edeceğiz. :) Sizin kaç cm miyom? Bende de var ama rahmin üst kısmında. İlerleyen dönemde erken doğuma sebep olabiliyor bazen dedi Dr sadece. Şuan için sorun yok bende de zamanla kontrollerde duruma bakacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…