2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sen suan zaten herseye ama herseye hazirliklisin onlarda hazirlikli galiba😂
Aynen sağlıklı olsun da aslında çokta farketmiyor bir yandan diyorum hadi bir de oğlum olsun aslında bu daha çok dış mihrakların suçu😂 Bir yandan da diyorum iki cici kızdan sonra düz duvara tırmanan bir oğlum olursa kafayı yerim😅

Biz rüyada bile öğrenemiyoruz ya😂 Kaynanam kız doğurduğumu görmüş gerçi inşallah tersine çıkar😂 Ne zaman gidiyorsun dr a hadi git artık😂 Senin kız çıkarsa bende erkek için biraz umutlancam😂
Görünene göre doğumda öğreneceğim 😆 en son 11+4 gitmişim ben. Şimdi 16+4 oldum. Ya bu cumartesi ya da gidemezsem haftaya pazartesi gideceğim. Ben erkek olduğunu kabullendim ama😅 zaten bundan dönmez artık çok zor. Degisenelrde net değil görüntü

Eklentiler

• Screenshot_20220124-213716_Gallery.jpg
    Screenshot_20220124-213716_Gallery.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 58
Görünene göre doğumda öğreneceğim 😆 en son 11+4 gitmişim ben. Şimdi 16+4 oldum. Ya bu cumartesi ya da gidemezsem haftaya pazartesi gideceğim. Ben erkek olduğunu kabullendim ama😅 zaten bundan dönmez artık çok zor. Degisenelrde net değil görüntü
Çok küçük ama burada bence bir umut var 1 hafta sonra mı gitcen daha var yani

Benim geri yarin gitmem meçhul oldu yerler buzlu burda eşim kayariz bişey olur bekle dedi en son🙄 sen gidicen dimi kesin
Ben gidicem kesin istanbulda güneş açtı gittmkarlar,
Evet yaa fuardaki firmam antepliydi, ilk defa kar kaymış oraya 80 cm fln diyolar , aman sonra git olmadı dikkat et🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Yatak odamı yaptırıyorum
40 kere fikir degistirdim o aşamada :KK53:
Gardroplar bitti
Yatak başlığı, yatak, komıdınler var sırada
Ben fikir degıstırmeden onlarda bitse bari 😂

Bazen aşırı kararsız biriyimdir :tokat:
Bende bazen öyleyim ama uzun vadeli kullanılan şeyler. Acele edince pişman oluyorum. Bide dünya para hersey oldu mu iyi güzel olsun içime sinsin istiyor insan

Geçmiş olsun cnm nasıl aşı yaptırmadın hayret. Öksürük için 1 çay kaşığı nane 1 çay kaşığı kekik ve çeyrek limonu sıcak suya atıp 2-3 dk demle süz içine biraz pekmez biraz da bal koy ağız tadına göre ayarla onları ve iç ben 1 ay çektim öksürükten o tarifle 2 günde kurtuldum.
Peki canım hamilelikte kullanılır mı bu tarif ??

Aynen sağlıklı olsun da aslında çokta farketmiyor bir yandan diyorum hadi bir de oğlum olsun aslında bu daha çok dış mihrakların suçu😂 Bir yandan da diyorum iki cici kızdan sonra düz duvara tırmanan bir oğlum olursa kafayı yerim😅
Allahim ne verirse hayırlısını versin gercekten yaramaz çocuk işkence gibi bisey anaya babaya eziyet akilli uslu olsunlar bebelerimiz😍🥰

Ben gidicem kesin istanbulda güneş açtı gittmkarlar,
Evet yaa fuardaki firmam antepliydi, ilk defa kar kaymış oraya 80 cm fln diyolar , aman sonra git olmadı dikkat et🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Evet canim normalde yagardi ama bu kadar hic yagmadi gözümüz gonlumuz doydu artik herkes evinde mahsur kaldi resmen yollar marketler heryer kapaliydi hayalet sehir olmustuk😂😂 iyi sen git bakim ne diycek merakla bekliyorum😍

3.hamileligim resmen 6 hafta gitmemiş olacağım benim için çok çok uzun bir süre 😅
Ben hep uzun tuttum arayı bu kez 3,5 ayda 2 kez gittim sadece ama cinsiyet için o kadar darlıyorlar ki öğrenip kurtulayım diyorum. 2 hafta sonra yani 16 dolunca cinsiyet için kesin söyler denilen dr un muayenehanesine gideceğim, 18 de doğumu yapacağım dr.a gidip bir görüneceğim, 22 de detaylı için prof.a sonra da duruma göre doğum yapacağım dr.a devam. Planlarım böyle kısmetse.

Allahim ne verirse hayırlısını versin gercekten yaramaz çocuk işkence gibi bisey anaya babaya eziyet akilli uslu olsunlar bebelerimiz😍🥰
Ben biraz sinirliyim o yüzden tahammül edemeyeceğim mizaçta olmaz inşallah şimdiye kadar gördüğüm erkek çocuklarının da çoğu tahammül seviyemi aşıyordu benim oğlum olursa çok iyi yetiştirmem lazım.

Alacağın modele bağlı bence. Oto koltuğu takılmayan tüm arabalar 1 yaşına kadar bebeğe eziyet.
Yere çok yakınlar, çok inceler, altlarında ki ped bile çok konforsuz.
Arkadaşım piere cardinin bir modelini almıştı kabin gibi basit kapanıyor ve puset de sütüne takılıyordu o fena değildi mesela. Öyle bir şeyi düşünebilirsin
Hımm etraflıca arastirmam lazım. Kısmen baktım ama bilmiyorum hep travel olanlara agir zor diyorlar. Benim de bina girisim merdivenli rampa yok. Yoksa travel alirim dusunmeden cocugun rahatligi icin.

X