2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bugün doktora gittim yine 🙈 Bebek iyi çok şükür. Doktor böyle kanamaların olabilmekte devam edeceğini söyledi. Plesenta aşağıda ve miyom da aşağıda olduğu için. Hem hareketlerime dikkat etmem hem gaz yapan şeylerden uzak durmam gerekiyormuş. Bus eğer öksürük ten olmuş kanama. Ama dikkat her öksüren korkmasın ☺️ benim kocaman miyomum rahim ağzında olduğu için. Yoksa öyle bir sıkıntısı olmayana öksürük bir sıkıntı yaratmayacaktır. öksürüğü magnezyum yaptığı için onu değiştirdik. Reflü nün de uterusu gerip kanama yapabileceğini söyleyip bir de miğde ilacı verdi doktor. Ahh ahhh boyle kırılacak bebek gibi mi gezicem ben. 🙈 Sanırım artık işyerinde de söyleme zamanım geldi.

Hakikaten kafa karıştırıcı. Ondan o olabilir şundan şu olabilir. Allah yardımcın olsun. Ama bebeğe direkt zararı yok iyi bir şey..

Ben de söyleyeceğim bu hafta idareye hamileliği.
Eşime diyorum ki zaten bu kadar insan şu göbeği görüp de tahmin etmiyorsa 9 aylıkken bile anlamazlar 😂😂

Ben de geçen gün öksürünce bir dakika boyunca kasığım sızladı. Dedim bu ne. Halbuki ilk haftalarda bir enfeksiyon geçirip bir hafta öksürmüştüm..

Cidden neden bukadar uzun sürdü yaaa😀😀😀🤦🏼‍♀️

Ayyy inşallah, artık emin olalım yaaaa böyle belirsizlik kötü, eğer göstermesse 10 gün muayene hakkımı kullanıcam valla gösterene kadar😂😂😂 ama okadar dedilerse kızdır bence😀😀
Teknik arızaları olmuş 1000de1 olacak olan bir durum bizi buldu 😪
Enson usg de göstermedi afacan ama erkeğe benzettim dedi doktor fakat birşey almayın emin değilim dedi 🤣
Yani emin olmadan keşke söylemeseydi diyorum

Çayı bayadır şekersiz içiyorum ama evde kahvaltı yaparsam ekmeksiz yapamam. Ekmek ve beyaz peynirsiz kahvaltıya kahvaltı demem 😁

Çocuğa 4 yaşına kadar ekmek pek vermedim. Çorbalara doğrardım bir tek. Baktık çocuğun kilosu alt sınırdan ortalamaya çıkamıyor. Artık lokmaların arasına ekmek sıkıştırmaya başladık. Yemeğin suyuna, salataya banıp banıp veriyoruz 🤤
Ekmeksiz kahvaltıya hayır 😂
Çay tırkayısı değilim. Kahvaltı da 1 bardak.
Ama gün içinde az şekerli kahveler içiyorum. Şekersiz ıcemıyorum😀
Bu arada dün gece bir rüya gördüm bizim bebe dogmus🥰4 5 aylık olmus kucağımda benim oğullarimda var hepimiz bembeyaz giyinmisiz. Kıvir kivir saçları var. Ben dışarıdan bakıyorum ama rüyaya diyorum ki cinsiyet ne öğrenemedim 😆 çok güzel bir bebekti ama 🥰
Hayrolsun insallah. İnşallah gönlüne gore versin rabbim:KK200:

Teknik arızaları olmuş 1000de1 olacak olan bir durum bizi buldu 😪
Enson usg de göstermedi afacan ama erkeğe benzettim dedi doktor fakat birşey almayın emin değilim dedi 🤣
Yani emin olmadan keşke söylemeseydi diyorum
Şanssızlık yaaaa nasıl 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Dimi aynen insan ona endeksleniyo, banada erkeğe benzetti 1 aydır oğlum oğlum diye geziyorum, alışverş yapıcam eşim tutuyo bekle daha belli değil diye😂😂😂

Şanssızlık yaaaa nasıl 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Dimi aynen insan ona endeksleniyo, banada erkeğe benzetti 1 aydır oğlum oğlum diye geziyorum, alışverş yapıcam eşim tutuyo bekle daha belli değil diye😂😂😂
Benimde bugün kasıklarımda bir baskı var taktım kafaya normalmi acaba diye baya yürümemi engelledi dktruma yazdım şimdi

Ekmeksiz kahvaltıya hayır 😂
Çay tırkayısı değilim. Kahvaltı da 1 bardak.
Ama gün içinde az şekerli kahveler içiyorum. Şekersiz ıcemıyorum😀

Hayrolsun insallah. İnşallah gönlüne gore versin rabbim:KK200:
O kadar erkeğe hazırım ki artık 2 tulum bile aldim bu seferde kız dedi erkek olabilir mi diye post acabilirim🤣🤣🤣

Aramadan online alsan daha kolay aslında sistemde gözükmüyor mu? Anneme öyle göz randevusu almıştım 😅
Anlamıyorum canim. Bu 2. Devlete gidişim.
Şifrem bir de bir tek telimde var
Laptoptan şifre icin uğraşamayacağım
Telde denedim yapamadım. 😀 o yüzden arıyorum mecbur

Geçmiş olsun. Sağlıklı olsunlar da artık idare edeceğiz. :) Sizin kaç cm miyom? Bende de var ama rahmin üst kısmında. İlerleyen dönemde erken doğuma sebep olabiliyor bazen dedi Dr sadece. Şuan için sorun yok bende de zamanla kontrollerde duruma bakacağız
Teşekkür ederim. ☺️73mm ölçtü bugun doktor. Benim ki önde tam rahmin ağzında bebekle yan yana. 5cm var bir de o arkada şimdilik onun bir sıkıntısı yok. Miyomla sağlıklı doğum yapan bir sürü kişi var. Olumlu olmal lazım.☺️

Teşekkür ederim. ☺️73mm ölçtü bugun doktor. Benim ki önde tam rahmin ağzında bebekle yan yana. 5cm var bir de o arkada şimdilik onun bir sıkıntısı yok. Miyomla sağlıklı doğum yapan bir sürü kişi var. Olumlu olmal lazım.☺️
Hiç merak etme miyomla doğum yapan o kadar çok ki. Abimin esi hep kanama yaşadı ped koyuyordu artık sağlıklı bir kızı oldu hiç sorun yaşamadı. 2 taneydi onunda miyomu

X