2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Hakikaten kafa karıştırıcı. Ondan o olabilir şundan şu olabilir. Allah yardımcın olsun. Ama bebeğe direkt zararı yok iyi bir şey..

Ben de söyleyeceğim bu hafta idareye hamileliği.
Eşime diyorum ki zaten bu kadar insan şu göbeği görüp de tahmin etmiyorsa 9 aylıkken bile anlamazlar

Ben de geçen gün öksürünce bir dakika boyunca kasığım sızladı. Dedim bu ne. Halbuki ilk haftalarda bir enfeksiyon geçirip bir hafta öksürmüştüm..

Teknik arızaları olmuş 1000de1 olacak olan bir durum bizi buldu
Enson usg de göstermedi afacan ama erkeğe benzettim dedi doktor fakat birşey almayın emin değilim dedi
Yani emin olmadan keşke söylemeseydi diyorum

Ekmeksiz kahvaltıya hayır
Çay tırkayısı değilim. Kahvaltı da 1 bardak.
Ama gün içinde az şekerli kahveler içiyorum. Şekersiz ıcemıyorum
Hayrolsun insallah. İnşallah gönlüne gore versin rabbim

Teknik arızaları olmuş 1000de1 olacak olan bir durum bizi buldu
Enson usg de göstermedi afacan ama erkeğe benzettim dedi doktor fakat birşey almayın emin değilim dedi
Yani emin olmadan keşke söylemeseydi diyorum
Şanssızlık yaaaa nasıl
Dimi aynen insan ona endeksleniyo, banada erkeğe benzetti 1 aydır oğlum oğlum diye geziyorum, alışverş yapıcam eşim tutuyo bekle daha belli değil diye

Şanssızlık yaaaa nasıl
Dimi aynen insan ona endeksleniyo, banada erkeğe benzetti 1 aydır oğlum oğlum diye geziyorum, alışverş yapıcam eşim tutuyo bekle daha belli değil diye
Benimde bugün kasıklarımda bir baskı var taktım kafaya normalmi acaba diye baya yürümemi engelledi dktruma yazdım şimdi

Ekmeksiz kahvaltıya hayır
Çay tırkayısı değilim. Kahvaltı da 1 bardak.
Ama gün içinde az şekerli kahveler içiyorum. Şekersiz ıcemıyorum

Hayrolsun insallah. İnşallah gönlüne gore versin rabbim
O kadar erkeğe hazırım ki artık 2 tulum bile aldim bu seferde kız dedi erkek olabilir mi diye post acabilirim

Aramadan online alsan daha kolay aslında sistemde gözükmüyor mu? Anneme öyle göz randevusu almıştım
Anlamıyorum canim. Bu 2. Devlete gidişim.
Şifrem bir de bir tek telimde var
Laptoptan şifre icin uğraşamayacağım
Telde denedim yapamadım. o yüzden arıyorum mecbur

Teşekkür ederim. 73mm ölçtü bugun doktor. Benim ki önde tam rahmin ağzında bebekle yan yana. 5cm var bir de o arkada şimdilik onun bir sıkıntısı yok. Miyomla sağlıklı doğum yapan bir sürü kişi var. Olumlu olmal lazım.

Hiç merak etme miyomla doğum yapan o kadar çok ki. Abimin esi hep kanama yaşadı ped koyuyordu artık sağlıklı bir kızı oldu hiç sorun yaşamadı. 2 taneydi onunda miyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…