2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyiymiş. Ben de crop falan alıp evde göbek açık mı gezsem diye düşünüyordum
Banyo sonraları öyle yapıyorum tabi, bazen durup dururken aklıma geliyor kaşınıyor falan sürüyorum artık bulaşana bulaşsın diyorum. En fazla bir kaç atletim leke olur.

Ama genetik önemli faktör bence. Fakat çok kafaya takanlar varsa arkadaşım parmak kalınlığında çatlaklar için lazer tedavisi gördü ve sonuç baya iyi.
Korkmayın yani herşeyin çözümü var artık

AA benimde 17 şubat
En son 15. Haftada girmiştim 20. Hafta oluyor o zamana kadar bekleyemem diye bu aralar bir daha gideyim diyorum

Çok geçmiş olsun canım. Pek takip edemiyorum grubu umarım sende bebişde iyisinizdir

Insallah gönlüne gore olur anne baba yetistirme tarziyla alakali zaten önünde 2 ablasi olcak onlarda yardimci olur her açıdan

Bende. Alıp pişman olmuşluğum karar değiştirip bir daha bir daha değiştirmişliğim, oturup ağlamışlığım bir sürüdür.
Yengeç burcuyum diye sanıyorum

Geçmiş olsun ben yeni geçirdim. Hala öksürüyorum. Panik olmayın ben baslarda nefesim kesilecek diye panik oldum ama öyle bir şey yok .boğazını boş bırakma. Şu iç,meyve suyu iç ,taze sıkma meyve suyu iç. Zamanla açıldığını göreceksin. Doktorum bana dynavit ya da redoxon 1000 mg c vitamini önerdi onu içiyorum. Yemene dikkat et.Ac kalma .
Benim ilk başladığında çok kötüydü. Öyle kemik ağrım öyle atesim oldu ki .ama hepsi 1 gün sürdü. Asılı asisiz çok etkilemiyor .zamanla alışacaksın. İlk paniği atlat kendine bakmaya baslarsin

Ben de henüz öğrenemedim bu hafta gidecegim inşallah. Daha öğrenmeyen vardır herkes yazmıyor bence okuyor sadece mesajları
Oy verenlere bakinca az kişi kalmisiz gibi baya oy verenler var bazisi genelde okuyup sadece oy verip gidiyo bizde ogreniriz bu hafta insallah

Yok orası doğru canım cihazdayken bilgi alamıyorlar ama cihazları 2 gün çalışmadı arıza yaptı şuanda devam ediyorlar cumaya kadar hepsi çıkar diye umut ediyorum
Mail geldi şimdi ek süre 1 hafta içinde sonuçlanacak diye sınır sayıda dna molekülü görülmüş üzerinde 1 hafta çalışılacakmış diye.Aradılar sonra en geç Cuma’ya kadar canım aynen sonuçlar çıkacak merak etmeyin dediler bakalım

13+1 de gitmiştim ikili tarama için. O zaman demişti %70-80 kız diye.
Bu sefer başka hastaneye gidicem. Bakalım bu görebilecek mi?
İste boyle olunca heycanlaniyor insan net degil diye senin bi oglun vardi galiba buda kiz olursa iki.meyvedende tatmis olacaksin

Bana makine bozuk demediler makine çıkarmadı daha diyorlar sonuçları elle müdahale olmuyormuş makine dnayı tamamlamayı bitirdiğinde çıkarıyormuş sonuçları.Ama öyle 10 iş günü olmuyor sürüyor 15 17 iş günü maalesef beklemek çok zor oluyor

Şahane bişi bu. Benim bebek arabasının da böyle bi aparatı var bende alacağım ekstra

Ya stokta yok diyor şimdi de
Yurtdışından bakmak lazım galiba.

İnceledin mi sen? Kullanılmadığında havaya kaldırıp yukarı tutamaça asılıyor askıyla.

Büyüğü kıskandırmamak için çok iyi bir buluş valla

İste boyle olunca heycanlaniyor insan net degil diye senin bi oglun vardi galiba buda kiz olursa iki.meyvedende tatmis olacaksin

Evet büyük erkek.
Çevremden o kadar çok kız tahmini oldu ki artık ben de kız diye plan yapmaya başladım ufak ufak. Ama iki gün sonra erkek dese de hiç garipsemem gibi geliyor.
Ultrasonda o boşluğu hepimiz farkettik doktor gösterirken

Diğer taraftan ilk başlarda iki kardeş hemcins olsun daha çok şey paylaşırlar gibi geliyordu. İki türlü de algım yumuşadı galiba

Bende. Alıp pişman olmuşluğum karar değiştirip bir daha bir daha değiştirmişliğim, oturup ağlamışlığım bir sürüdür.
Yengeç burcuyum diye sanıyorum
Ben terazıyım
Ama yengeç burcu da aşırı kararsızdır
Eşim yengeç cunku

Aynen. Sırf o yüzden 40 kere fikir degistirdim
Bu halı falan degil ki içine sinmeyınce degıstıresın

Ben terazıyım
Ama yengeç burcu da aşırı kararsızdır
Eşim yengeç cunku

Aynen. Sırf o yüzden 40 kere fikir degistirdim
Bu halı falan degil ki içine sinmeyınce degıstıresın
Ay evet. Ben bu yüzden eşime ev almayalım ben karar veremedim diye yalvarmıştım düğün öncesi. Ve herşey tahmin ettiğim gibi oldu pişman olmuştum
Neyse taşınıyoruz allahtan.
Yatak odan nasıl olacak, tadilatlara yemi ev ve başlangıçlara bayılırım bizle de paylaşsana

Pınterestten buldum bısıler
Ama kararsız olduğum bisi var, o daha yapılmadı .
Yatak başlığım duvardan duvara ama duvarın tamamı degil. Yarısını biraz geçiyor.
Acaba dedim bütün bir duvarı tamamen mi yatak başlığı yatırsaydım

Onda halen kararsızım
Toz olur temizlemesi zor olur diye de dusunuyorum.

Gardroplarım bunlar.aynalı yerde gardrop. Ayna kısmı kesimi değişik sadece

Eklentiler

• Screenshot_20220131-131603_Gallery.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…