Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Şu mentol stickler var kanka baş ağrısı için ondan alıp bir denesene. Ben regl migreni yaşamaya başladım 30 dan sonra bana iyi geliyor. Bugün başlayacak hatta başağrım çünkü özel günümde başladı. Öfff kaç kere doktora gittim regl migrenine çare yok. Koyun kopyalanıyor buna çare yok. O mentol stick iyi geliyor.

Şu mentol stickler var kanka baş ağrısı için ondan alıp bir denesene. Ben regl migreni yaşamaya başladım 30 dan sonra bana iyi geliyor. Bugün başlayacak hatta başağrım çünkü özel günümde başladı. Öfff kaç kere doktora gittim regl migrenine çare yok. Koyun kopyalanıyor buna çare yok. O mentol stick iyi geliyor.
Tamam bakayım kanka😍🥰

Nevosun kankasi nasıl bir şeymiş onlar bir migren mağduru olaraktan soruyorum😒
Bu arada yeni görüyorum acaba tanidikmisinki🤔

Amaaan yanlış yere yazmışım düzeltiyorum; mentol stickten de hemen görsel paylaşayım buyurun 😊

Eklentiler

• 2DBFC4AB-F870-4CA2-A562-81C05F0B8B3A.png
    2DBFC4AB-F870-4CA2-A562-81C05F0B8B3A.png
    327,4 KB · Görüntüleme: 21
Alın kısmına sürüyorsunuz masaj yapar gibi, ben ilaç kullanmayı çok sevmiyorum, böyle şeylerden yardım almaya çalışıyorum işte😌
En iyisi, ilacın bile faydası olmuyor çünkü banada canım ,geçenlerde 3 gün ağrı çektim en sonunda sağlık ocağına attım kendimi iğneden sonra geçti ancak.

X