Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Ya doktor salı ,perşembe orada oluyormuş.Perşembe gel dediler. Ama 3-4 gün kanamam olur,sıkıntılı geçer dediler.Cumartesi pazar sınavım var, adet olmak üzereyim bilmiyorum ne yapsam.
Hala sınav diyorsun
Önceliğin sağlık olsun Nevoş
Perşembe gel dedilerse perşembe git
Adet olmam yakın dedin mi, olmuş olsan bile Onlar yönlendirsin seni.

Sağ ol canım benim
Yok benim derdim sadece kanama değil ben 1 yıldır hastayım.Ameliyat oluyordum covid oldum kaldı.Şimdi başka doktora gittim birde kadın doğuma git orayada sıçramış olabilir dedi ondan gittim.
Yani büyük ihtimal orada var ama bu bilemedi.Teşhisini her doktor yapamıyor.Eğer yoksa ben zaten ameliyat olacağım. Ben geçen yaz ağrıdan evden çıkmadım.Sadece kanama değil sorunum

Öncesini bilmiyordum canım
Inşallah herşey iyi olur sonuçlar iyi olur dua edelim rabbim.mubarek gün hürmetine sana ve herkese şifa versin kortuklarimizdan emin eylesin
Cok gecmis olsun bir daha ne zaman gidicem dr ye tekrardan

Hala sınav diyorsun
Önceliğin sağlık olsun Nevoş
Perşembe gel dedilerse perşembe git
Adet olmam yakın dedin mi, olmuş olsan bile Onlar yönlendirsin seni.
Al benden de bu kadar herşeyden önce sen gelmelisin sağlığın gelmeli nevommm

Bende dedim dr ler herşeyi diyorlar
Aynen okuma yaparız

Nevreste istersen dua grubunda öne alabilirim okuma için ne dersin

Öncesini bilmiyordum canım
Inşallah herşey iyi olur sonuçlar iyi olur dua edelim rabbim.mubarek gün hürmetine sana ve herkese şifa versin kortuklarimizdan emin eylesin
Cok gecmis olsun bir daha ne zaman gidicem dr ye tekrardan
Allah razı olsun canım Perşembe giderimBir şey çıkmazsa bayram sonu ameliyat olup kurtulayım

Sağ ol canım Yok rahatladım geçtiBen aslında yalnızlığıma dertlendim

Hayırlı olsun ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…